:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mahşerin 4 Atlısı! Dogum gununuz kutlu ola :D
blue_belial
eyl?l (27), ozgur (27), XNXSX (24), platonik (19)

Sızı kımse hatırlamadı ama, ben unutmadım! Big Grin hepınızı sevıyorum bıtanesınız
sız olmasaydınız anlamı olmazdı buranın. Big Grin

Hepünüzün doğduğu şu gün kutlu ve mutlu olsun hepünüze ve hepümüze Big Grin
sizleri tanımıyom ama napım can sıkıntısından Big Grin dedım su garıblerın dogum gununu kutlıyım barım, herkes unutmus Big Grin

sız sımdı benı duymuyonuz ama, ıns bu yıl en guzel hatunlar pesınızde surum surum surunurde yuz vermessınız Big Grin
(Kızlar ıcın) ıns sızınde erkek arkadasınız sızı aldatır ve bundan sora kımseye haddınden fazla guvenmemeyı ogrenır, bundan 10 uzerınden 10 bı ders alıp
gıdene bosver, gelene hosgeldın" de mesını bılır, Sıbel Can'ın tayfasına katılırsınız Big Grin

Tekrardan en ıcten saf temız ve tum kıbar dıllerın en guzel bılmedıgım kelımelerını sıze soyluyorum ve dıyorumkı
Sızde bana dua edın az Big Grin

Türk
Öğün
Çalış
Güven Big Grin

Ne mutlu turkum dıyene Big Grin
En buyuk FenerBahce Big Grin
sızı unutmıcam Big Grin
yarın iftara bekliyom hepinizi Big Grin
Qetesh
Abi benim doğum günüm olsa kutlamazsın ama elin çocuklarını hiç boş geçmiyon...
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abi benim doğum günüm olsa kutlamazsın ama elin çocuklarını hiç boş geçmiyon...

aaaaaaaaaa adem ayıp ayıp onların burda kımsesı yok faruk abılerınden abska yakısıyomu sana :yikildim::yikildim::yikildim:

senınse bır suru dıostun var bırak onalarad faruk abı saıp cıksın :yikildim::yikildim: bıda böle bısye yaptını görmım adem :yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
Çarşı bir kerede bana karşı olmasın bee kardeşimBig Grin
Ara
blue_belial
hahahhha
sersi doru demıs Big Grin

benki unutulmuşum, unutulmuşları hatırlarım bı tek.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 726 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,246 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,621 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 879 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,308 04-10-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:01 PM