:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende itiraf ediyorum
kardelen
:kk:İTİRAF1:büyük bi aşkla sevdiğim bağlandığım adam, beni sevdiğini söyleyen deli olan adam hep bana yalan söyledi ve ben onun çapkın olduğunu yeni yeni anlıyorum.şu anda ondan tiskiniyorum böle olsun istemezdim,arkadaş olmayı denedim ama bunu da suistimal etti.tek laf arkadaş.DEÄžMEZZZ...

:kk:İTİRAF2:yukarıda bahsettiğim kişinin bi arkadaşı benim de yakın arkadaşım ve her gören ne hikmetse bizi çok yakıştırıyor.bu tür şeyler aklımın karışmasına neden oluyo.ama bana şerefsizlik yapmış da olsa ben bunu kimseye yapamam, çünkü kendime yakıştıramam.off kafam allak bullak.
Ara
CaNaT
daha ne istiyorsun be tanımışsın ya onu
görmüşsün işte erkenden buna sevinebilirsin en azından
Ara
CReATuRE
Kardelen sen kendine yakışanı yapmışsın ve yanlış bir yola girmemişsin...Çevrendeklerin dediklerine bakma...Yoksa sonu içinden çıkılmaz bir hal alır...
YARGIÇ
Sence bu konu hakkında ben yorum yapayım mı?Ben senin yüreğindeki sevgiyi en iyi bilenlerden biriyim sanırım bunu bilmeyenlerle artık zaman kaybetme diyeceğim bence senin üzüldüğün yetti artık...Umarım hakkında en hayırlı olan ne ise o olurSmileCanım arkadaşım seni tekrar burada görmek ayrı bir güzel...
Ara
kardelen
teşekkür ederim bende en doğrusuna kara verdiğimi düşünüyorum.şimdi kafam karışık deil.daha rahatım saolun
Ara
kardelen
canım arkadaşım yorumun için çok teşekkür ederim.umarım hepimiz için en hayırlısı olur.görüşmek üzere cnm
Ara
YARGIÇ
kardelen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım arkadaşım yorumun için çok teşekkür ederim.umarım hepimiz için en hayırlısı olur.görüşmek üzere cnm

Hiç önemli değil unutma hiç birşey senden değerli değil canım arkadaşım benimSmile
Ara
nurişş
bence zararın neresinden dönersen kardır beterin beteri vardır çok geçmeden anlaman senin için daha ii olmuş geçmiş olsun işte insandan insana kişilik değişiyor o sevdiğin yapar ama sen yapamassın
Ara
metal_cix
sevdim ama sevilmedimSad
Ara
Rüya Güzeli
Cnm ztn ßirçok şey ayrıLdıktan sonra ortaya çıkıyo ßazı şeyLerin üstünü ßi ßakıyosun ki o eski yaLan sewqisi kapamış ßoşwer en iisini yapmışın sn sakın onun arkadaşına aLdanma ßu sefer hakLıyken haksız duruma düşersin. Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,354 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 420 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 417 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 977 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,180 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:06 AM