:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidemiyeceksin Yine
Elfida
x1pcjqddvowrkvn33w9tzcamv0.jpg

Biliyorum gidemeyeceksin..bir adım daha atamayacaksın..çıkmayacaksın o kapıdan dışarı..

gidersen düne düşer düşün..yarım kalır gülüşün..ölürsün..bensiz,nefessiz, hiçe dönüşürsün..

bilmiyor musun benden uzaklaşınca nefesin kesiliyor senin..!içine kor alevler saçılıyor,gözüne mil çekiliyor,geri dönüyorsun bilmiyor musun..!öyleyse ne diye gitmeye çabalıyorsun..dur durduğun yerde!yüreğimin orta yerineki en büyük odayı sana verdim..daha ne istiyorsun..?

ölümle mi oynamak istiyorsun,yoksa fazla mı rahat geldi yerin?yoksa..yoksa seni görmelimiydim?kıymalı mıydım canına??yapma..zorlama..gidemiyorsun işte..anla!!

gitmeler kolay değildir biliyorsun..her seferinde ölümden dönüyorsun..kaç kere düştün azrailin kucağına unuttun mu?kaç kere yerlere serildi ruhun?parça parça olup ayağıma saçıldığını ne de çabuk unuttun??

bu inatta nereden çıktı sevdiğim?bu gidişi istemeler de niye?yokluğumda üzerine kilitlenen demir kapılar,canına batan camlar,sarıya duran sonbahar canını yakar..gidemezsin anla..aşk seni en gafil yerinden yaralar..yakalar ayağından,savurur bana atar..

gidemezsin biliyorum..üzüntüyle izliyorum çabalayışlarını..her seferinde geri dönüyorsun ya,bu yüzden hiç kapatmıyorum kapılarımı..

gidemezsin biliyorum..benim kokum,benim tenim olmadan yapamazsın..yine diyorum yine..gidemeyeceksin işte..aşk seni alıp,koyacak yine pencereme..

ALINTIDIR
Ara
ÇiLeK
z44652022.jpg

Bır Düşe bakıyorsun onu ıstıyorsun onu sevıyorsun onunLa bır omur tuketmek ıstıyorsun ama sabah oLunca uyanıyorsun.. her sabah yenı sancıLar doğuruyor bana veya benım gıbı hıssedenLere yada hıssetmeye calısanLara...

karanLıktan bır eL uzanıyor aksamın matemını bozarcasına ; dusunuyorsun tutamıyorsun, uzanıyorsun tutamıyorsun, bakmamayı denıyorsun yıne tutamıyorsun... hep aynı kısır dongude kayboLup kaLıyorsun ve en sonunda vazgecıyorsun herseyden ıstemıyorsun artık sen bıtmıssındır artık, hayatına değip gecenLer sadece senı bır zımpara mısaLı duzeLtıyor yada parcaLArını koparıyor ve sen her ruzgarda aynı korkuyu yasıyorsun....

Ve hep onsozunde kaLıyorsun hayatın.. ısmının bas harfını arıyorsun teLefon defterınde sayfayı buLuyorsun ama actığında karsına cıkan tek sey : bir hıc....

Cok cumLe kuruyorsun hayata cok cumLe bıtırıyorsun kendınce ama her bıtırdığın cumLede bıtıyorsun ve her kırdığın kaLp'ten bır nefret daha aLıyorsun... evet cok nefret aLdım yanıma bu yuzden karanLığı severım... karanLıkta benı sever bırbırımıze en sıcak nefret'lerımızı sunarız gece yıLdızLarın parıLtısında denıze dusen yakamozda evın ıcıne suzuLen hafıf soğuk (ıLık bazen ) ruzgarda....

Yıne bakıyorum gokyuzune aynı Los'Luk yıne bakıyorum yuzume aynı Bos'Luk....

tşkler elfidaSmileSmile
Ara
TutkuM
teşekkürler ......
Ara
Elfida
Alıntı:Yıne bakıyorum gokyuzune aynı Los'Luk yıne bakıyorum yuzume aynı Bos'Luk....

Bu ne cümledir ya böyle, tskler Çilek güzel paylasimin için.. Wink

Sibel sanada tskler Wink
Ara
:: CiMCiMe ::
Yüreğine sağlık..
Ara
Qetesh
Sağolun, Yüreğinize sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,935 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 313 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 372 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 338 04-09-2022, Saat: 04:03 AM
  İstanbul Ağladı Ben Yine Tuttum içimde.. ROSE 9 682 04-08-2022, Saat: 03:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:17 PM