:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir Dem...Yalnızlık..
K€$K!NßI¢@K
Kalabalik icinde yalniz biri, SeN..YoKSuN!!!

Kaybolursun kalabalığın içinde, yok olursun tuhaf bir serseri gibi... Umursamazsın belki insanların üzerine gelmesini. Hatta bazen çok ilginçtir, kahkahalarınla gülersin komik geldiğinden mi bilinmez. Ölümden kaynaklanır belki de yaşayamamaktan doya doya!

Rüyalarında düşler görsen, rüyalarında gerçekleri gerçekten hissetsen kısaca ayaktayken yatsan uykuya, bilinir mi gerçekler? O zaman belki de ıslak düşler resimlerde kalır, belki de kalmaz... Bilinmez ki dimi? Ama birşeyi çok iyi bilirsin. Oradasındır! Kalabalık içerisinde yaşayan bir serseri. Bazen birilerinin seni tutmasını, yardım etmesini beklersin düşmeden hemen önce, bazen de yaklaşanları, sıcak davrananları görür, hisseder ; kaç benden dersin. Git! Uzaklaş!

Fısıltı gibi gelen merhabalara yeni bir tanesi eklenir ve hâlâ dimdiksindir, boynu eğiklerden değil!

Her şey yolunda dersin, güneş yakmaya , insanlar sıkıştırmaya devam eder. Bir ara güzellikler parıldar ama bazen de söner. Aşktır belki bu. Yolda devam edersin yürümeye ve bir AN... Yollar ayrılı verir. Tekrar tut beni dersin, tut beni! içinde patlamaya hazır balondan bahtiyar, yalancı kimlikleri hayatın ve koşup kaçmaya başlayan insan, sen!...

Bazen herşey doruk noktasına ulaşır ve durursun... Karşında birini farkedersin aniden. Düşünürsün. Hiç yolda olmayan biridir, bir anda kendini bulursun onun yolunda veya o seni bulmuştur senin yolunda. Bir ucunda sen bir ucunda o. Ortada buluşalım dersin ama ne yol vardır ne de hayatın doğruları o anda.

Fısıltı bir merhabayla başlar ve elvedayla biter...

Güneş yakmaya devam eder. Herşeyi çıkarır, istenmezleri atıverirsin üzerinden. Sev beni dersin. Sev beni, hiç kaçırmadan gözlerini sev beni. Anla beni dersin. Güneşin yakışını , ayçiçeklerinin boyunlarını güneşe çevirmelerini izlersin... Kırılmayı hak etmedim ben dersin. Kırılmamalıyım!

Ama....

Bu kalabalık içerisinde senin gibi olan biri daha vardır, gözlerini senden hiç ama hiç kaçırmayan biri. Önce göremezsin onu. Ya da görürsün ama dikkat etmezsin. Sonra düşünürsün. Kalabalığın içinde yalnız bir serseri dersin ona, belki de lüzumsuz biri. Gelişimi anlayamazsın, değişimi olduğu gibi... Ama kimbilir belki de anlarsın... İşte o zaman aklıselim gezmeye gitmiştir. Bilemezsin ki.. Anlayamazsın onu. Anlayamazsın onun hissettiklerini, ya da anlarsın ama tahmin edemezsin, kendi hissettiklerini.

Sev beni diyeni anlayamazsın, seni sevmeyini anlayamadığın gibi.

Kalabalığı oluşturan tüm yalnızlar hep bir araya gelir, monotonluk artık yok derler! Yarınlardan, geleceklerden bahsederler, güzelliklerden bahsederler. Haykırırlar. Söylenenler, bilgiler, sevgiyle eyleme dönüşür. Zaten öyle değil midir? Bilgiler eyleme sevgiyle dönüşmediği sürece sıfırdırlar.

Güneşin , aydınlığın bu büyük zaferinden karanlık korkar, kaçar gider başka karanlıklara. Tutulamaz sensizliğin mahçupluğu. Sessizlik rahatsız eder, kendini zavallı, suçlu hissedersin belki de... dayanamazsın mantığın direnişine ve işte o an! Düşlediğin andır belki de...

{Alinti}
Ara
Firari Fırtına
Bir dem de olsa yalnızlık acı ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Aci olan yalnizlikmi..¿?

Yoksa gercek aci, karsisindaki insanin bakislarinda kendini gosteren yalnizlikmi..¿?

Ben tesekkur ederim..Sevgiler...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Elbette acı olan yalnızlık dersek yanlış olur ..
Yanlızlığın önce adını koymak lazım ...Neden yalnız kalınır ? Acı bunun neresinde ? vs...vs...gibi gibi ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Yalnizlik sadece tek bir beden ile kalmak degildir..
Etrafinda onlarca, yuzlerce hatta binlerce kisi oldugunda bile yalniz olabilirsin...
Etrafindakiler cok anlamsiz olduktan sonra ne fark eder ki yalnizlik..
Onemli olan etrafindakilerin sende biraktigi etkidir..

Bu etki, ille de sana olan yakinligi da degildir.. Bu etki, gozlerin birbiriyle anlasmasidir...
Burada adi gecen anlasma da gozlerin birbirine gulumsemesi degildir..
Onemli olan yanindaki kisiyi kabullenip ona kalbinin kapilarini sonuna kadar acik tutmaktir..

Ona guvenmektir..Bazi seylerini ona emanet edebilmektir...
Lakin sen kendine boyle birisini bulamazsan sen yalniz kalmıssın demektir...
Ara
Firari Fırtına
Hımmmmmmmmm

Hımm ki ne hımmmmm
Ara
Firari Fırtına
Ben yalnızmıyım ?
Sen yalnızmısın ?

Hımmm hadi hımmmmmmm
Ara
K€$K!NßI¢@K
Yalnizlik bos bir kalptir...
Bu dunyada butun her sey kalbe baglidir..
nokta...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Senin kalbin boşmu yani , ya benimkisi ???

hımm hımmmm
Ara
K€$K!NßI¢@K
Yorumsuz..

SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Oldu Yalnızlık... ROSE 23 945 04-14-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  yALnızlık.... babaaslan 3 432 04-13-2022, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: wildfang