:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?z?r s?zleri..!!!
peri kızı
♥ ?z?r dilerim seni aramad???m i?in. ?z?r dilerim sensiz gitmek zorunda kald???m i?in... ?z?r dilerim seni orda bekletti?im i?in... Yapt???m her yanl?? i?in ?z?r dilerim.

♥ Merhaba, ?ncelikle sizden ?z?r dilemek istiyorum. ??nk?; bug?n olanlar hi? kimsenin kolayca kabul edemeyece?i ?eylerdi. Ancak size kar?? duygular?m ?ok yo?un ve sizinle s?k?a g?r??mek iste?indeyim... E?er ?z?rlerimi kabul eder ve bana bir ?ans daha verirseniz, l?tfen olumlu bir mesaj g?nderin!

♥ Benim i?in ?ok anlaml?s?n ?yle ki senin bendeki yerin bu sat?rlar? yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir ?eydi belki yapt???m ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereli?ine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar d???nmen i?in kendine f?rsat vermeni istiyorum. Yine eski g?nlerdeki gibi olal?m sevgilim. Seni ?ok seviyorum.

♥ Bilirsin bir kar?ncay? bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. ?oooook ama ?oooook ?z?r diliyorum senden...

♥ G?nlerdir ?zr?m? kabul etmen i?in mesaj yolluyorum... L?tfen, l?tfen art?k olumlu bir yan?t ver de i?imdeki s?k?nt?y? hafiflet! Tekrar yaz?yorum.. ?z?r dilerim t?m olanlar i?in? Ger?ekten ?ok ?zg?n?m?

♥ Senden ?z?r dilemek i?in bana bir f?rsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte bulu?mak ve konu?mak iste?imi dile getirsem, bana g?r??me ?ans? verir misin? Umar?m cevab?n olumlu olur da beni ?ok mutlu edersin... Birtaneci?im seni ?ok seviyorum?

♥ Sa?a d?n?yorum olmuyor? Sola d?n?yorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... ??nk? akl?m sende ve bug?nk? kavgam?zda... Bana k?rg?n olma istiyorum sevdi?im... Bu nedenle t?m kalbimle ?z?r diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi bar??al?m da g?zel r?yalar g?relim? Seni seviyorum!

♥ Mesaj?m y?re?imin en derin k??esinden geliyor? Bu nedenle ?aka m? yap?yor diye d???nme sevdi?im? K?rg?nl?klar kalks?n istiyorum birici?im. ?z?rlerimi kabul et!

♥ ?z?r dilemenin bir asillik oldu?unu d???n?yor ve bug?n bulu?maya gelmedi?im i?in ?z?r diliyorum senden. ?nan bana elimde olmayan nedenlerden dolay? gelemedim?

♥ Yapt???m hatadan dolay? ?z?r diler, bundan sonra b?yle bir hatan?n tekrar etmeyece?ine bildirerek, ?z?rlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Sayg?lar?mla?

♥ Bu mesaj sana ne mi s?yl?yor? Dinle: ?K?rd?m seni ama inan ?ok ?zg?n?m... Bug?n i?in ?z?r dilerim. ?stedi?im tek ?ey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmam?z.?

♥ Beyaz bir g?vercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir bar?? mesaj?. T?m k?rg?nl?klar? yok etsin ve sen ?z?rlerimi kabul et diye...

♥ Sa?a d?n?yorum olmuyor? Sola d?n?yorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor ??nk? akl?m sende ve bug?nk? kavgam?zda... T?m kalbimle ?z?r diliyorum. Seni seviyorum?

.al?nt?;
Ara
w00w
teşekkürler...
Ara
AdAmIn1i
w00w Bu Sana
♥ Sa?a d?n?yorum olmuyor? Sola d?n?yorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor ??nk? akl?m sende ve bug?nk? kavgam?zda... T?m kalbimle ?z?r diliyorum. Seni seviyorum?

EhuehuBig Grin
Ara
tatlı_cadı
hepsi çok güzel..paylaşımın için tşk..
Ara
peri kızı
rıcaaa edderımm sewındım begenmeznizeeSmile
Ara
p£r!k!z!
tşkler
arkadaşş Big Grin
adaşş
Big GrinBig Grin
Ara
Pessimist
paylasım için sağol
peri kızı
rıcaa ederımm tskrlerr ....sanadaa tesekurlerrr çakma peri kızı:S Smile
Ara
SARI FIRTINA
çok güzel tşk paylaşım için
Ara
friendly82
cok güzel ya lazım olursa kopya cekım burdan SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?KS?ZLeRi agirdelikanli 2 4,018 04-01-2022, Saat: 08:28 AM
Son Yorum: wildfang
  ?nl?lerin A?k S?zleri MacArthur 1 409 11-15-2006, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:24 PM