:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
,,,
exorcı@st
,,,

normal_3705059md2ty6fu.jpg Küçüktüm!..bilmiyordum siyah beyaz resimlerin sızısını.Ayrılmayı, gitmeyi, bırakanların dönüşünü..Dönüşün olmayacağını..Rakının beyaz peynire dostluğunu, şişenin dibini görmeden içinde yüzemeyeceğimi, yürekde ekin ekin sızı büyüteceğimi sonra ekinlerimi oraklarla kızgın güneşin altında biçeceğimi bilmiyordum..Küçüktüm..Dizlerimdeki yaralardan başka yaramda yoktu zaten..Küçüktüm..Büyüdüm!..Siyah beyaz resimleri biriktirdim gözlerimde..Şehir şehir, kasaba kasaba dolaştım.Dönmeyi bekledim oysa ki terk ettiğim hiç bir köye dönmedim..Çoğaldım, ıssız kaldım..Şimdi yaralarımda var!Dizlerimin dışında her yerde..Büyüdüm..İzleyen oldum kendimi izletinceye kadar..Şimdi bir oyuncuyum sizlerin izlediği..Yalanlar büyüttüm kendimle birlikte, büyüttüğüm yalanlarıma inandım!Yılanlarım yalandılar.Hepsi canıma yoldaştılar..Yol tükendi yalanlarım hancıydılar ben kervan..İncindim, iNCiTTiM..Kahkahaları göz yaşımla süsledim..Hep geceydim..Arza güneşle bakmayı beceremedim..Büyüdüm!..Geceye uyandım..Susadım..Anladım ki senin gözlerin geceydiler..Geceyi sevdim seni bulduğum için..Seni sevdim..Ben bendeki beni sevemedim..
BüYüDüm, YoRuLDum
Ara
:: CiMCiMe ::
..Kahkahaları göz yaşımla süsledim..Hep geceydim..Arza güneşle bakmayı beceremedim..Büyüdüm!..Geceye uyandım..Susadım..Anladım ki senin gözlerin geceydiler..Geceyi sevdim seni bulduğum için..Seni sevdim..Ben bendeki beni sevemedim..
BüYüDüm, YoRuLDum

Süper bir yazı gerçekten..paylaşım için teşekkürler..
Ara
exorcı@st
önemli değil arkadaşımSmile
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Yüreğine sağlık hemşo...

[/COLOR]
Ara
exorcı@st
sağol janım hemşom
Ara

Hızlı Menü: