:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni KayıT Oldum.. Herkesin beni tanımasını istiyorum :)
zuzuCuq
Ewet Size Ne..
Gerçekten Az önce Doğru Söylemişim..
Kıskanmayan İnsan Bir Şeyi Bu kadar Üstelemez..!!!
Ara
xsearchgirl
asıl sanane jackal sen ne karısıorsun bıs onla konusuors
Ara
ciciKIS
duygusuz ifade Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wah yawrum bu fotolar sana aitse burda ne işin war. boşta olmaman lazım. o defile snn bu defile bnm gezmek lazım. hem orası karayip adalar falan mı ahahah=D
bravo kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaWinkWinkWink
Ara
jackal beyi
canlarım ister inanın ister inanmayın...kıza...ama diyorumki benim derdim de şu konuyu yılan gibi uzattınız bırakında konun un adı konu olsun ...biri anlasın beni yaaaaa
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
inanmiyom net ve acik
Ara
jackal beyi
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asıl sanane jackal sen ne karısıorsun bıs onla konusuors

o zaman gitte özelde konuş kızın konusunda konuşma anladınmı konuyu rezil etmeyin ve kendinizide:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
CReATuRE
UYARI...!

Öncelikle görmüş olduğum bu tartışmadan dolayı çok üzüldüm...Sizler duygusuz ailesine yakışır bir şekilde davranmanız gerekirken yeni üye olan bir arkadaşımıza bu şekilde davranarak onu kazanmak yerine kaybetmek üzeresiniz...Bizlerde buna sonuna kadar karşıyız...Belki haklı olabiirsiniz o kendi resmini koymamış olabilir ama bu şekilde hiçbir insanın üstüne gidilmez buna kim olursa olsun ben izin vermem...
Kendinizi o kişi yerine koyun ve 5 dk düşünün..Sizlere bu foruma üye olduğunuzda bu şekildemi davranıldı yoksa güleryüzlü ve sıcak bir karşılamamı yapıldı...

Bu yazım bir uyarı niteliğindedir..Şuandan itibaren kimse karşı tarafı kırıcı , rencide edici ayda aşşağılayıcı bişey yazmayacak...Konu zaten yoruma açıktır ama hiçbir şekilde atrtışma ortamı yaratacak bir yorum yapılmayacaktır...

Aksi halde bu kişilere gereken ceza verilmesi gündeme gelecektir...

SAYGILARIMLA...
ciciKIS
tamam jackal ben daha konuşmıcam herkes anladı Winkzaten...
bide mahalle karısı dediğin sözü hiç unutmıcam belliki sen oralardansın hade bakalım..
Ara
zuzuCuq
Teşekkürler.. CReATuRE
Ara
xsearchgirl
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam jackal ben daha konuşmıcam herkes anladı Winkzaten...
bide mahalle karısı dediğin sözü hiç unutmıcam belliki sen oralardansın hade bakalım..
katılıorum sana Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoqsa beni begenmiyorsunuzz uykucu_34 75 3,560 04-10-2022, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: wildfang
  beni merak eden var mı yaa EyLuLce 44 3,128 04-09-2022, Saat: 05:57 AM
  ANGELA===(ben koydum arkadaşımın resmin o yeni olduğu için fasla bişe bilmio) ciciKIS 19 1,142 04-08-2022, Saat: 05:25 AM
  Yoksam beni beyenmiyormusunuz :D riukeen 61 3,362 04-06-2022, Saat: 02:26 AM
  etikete gerek yok eskiler tanıt beni gokhan199 6 741 04-02-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:04 PM