:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende güneşşşşş (hemde en yalnızından)
RAMSES
A:S:b ....i
Ara
TutkuM
Allah sevdiklerine bağışlasın...
Ara
Firari Fırtına
Sağol canımsın senide Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
güne$ibük
A:S:b ....i

sendemi bu kelimeye takıldın.ya ben bunu normalde kullanıyorum yani kız arkadaşlara bile söylüyorum.üstüne alınma :yikildim:

[SIZE=6]''dayan yalnızlığım''[/SIZE]
Ara
nurişş
sadıcım (yalnız güneşle aramızda ettiğimiz kelimedir) diyorum ben erkek olsaydım sana teklif ederdim diye hem sabah akşam beraberiz ve evlerimizde yakın ama senin yalnızlığın yaşadığımız yerdeki erkeklerin salaklığından işte yoksa sende kusur yok valla süpersin ah ah erkek olmak vardıya şanslı biri olsaydım zaten erkek doğar sanan aşık olurdum sadıççççç
Ara
AsLı
yasından daha olgun gösteriyosun sanki..
Allah sevdiklerine bagıslasın..Smile
Ara
mhanyaxx
valla tam güneş gibisin cnm allah sevdigininden esirgemesin seni hep mutlu ol...
Ara
KoLera
forum aydinLandi Big Grin
ALLAH SevdikLerine bagi$Lasn canim
Ara
güne$ibük
saolun be moral oluyo baya.elleriniz dert görmesin.
zadıcım saol ya,abi zaten erkek olsan bana bitek sen bakardın mecbur bende sanaaaa Tongue
ya bide burdaki üyelerin buluşma noktası neresi ben sizle konuşmak istiom ama bişi bilmiom Sad

''dayan
yalnızlığım''
Ara
nurişş
aman bilsen nolcek ki ders çalışacaksın sadıcım bak benim memurumun bir sözü var "ders çalış ders " sadıcım çalış............. valla ben bir sana aşık olayımda sıkıyorsa bana bakma yapacağım hareketlerle seni mutlu ederdim o zaman kedin koşa koşa gelcen ya neyse tabi bunlar hayal ama bak sana bunu daha öncedende demiştim senin için bülent ersoy gidi dönerim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende Abi Uzaylı :) beyazyalan 13 1,004 04-07-2022, Saat: 06:34 AM
Son Yorum: wildfang
  bende mersinden emsal emsal 121 5,460 02-06-2009, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: emsal
  ahada bende koydum resmımı :D nolck smdı :P bys_ashabi 23 1,825 01-21-2009, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: siroz
  bende mersinden emsal emsal 5 776 01-11-2009, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: emsal
  Birkaç Resim Hayallerim İse Bende Kalsın :) Resimler&Hayaller 39 2,844 10-24-2008, Saat: 05:28 AM
Son Yorum: Resimler&Hayaller

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:19 PM