:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni sevmeyi ozledim
(¯`•._ αѕιρяєη
[yt]TjL-BYLnf7E[/yt]

SENİ SEVMEYİ ÖZLEDİM

Seni özlüyorum... Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum, en çok da her gün duyabilmek adını, zamanla yüz göz oluşumun sonunda duyduğum sesini...

Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çektiğim sancıları, seni kaybetmek korkusunun beni bir bıçak gibi kestiği anları bile.

Hayatlarımızın öyle anlarına tanık olmuştuk ki artık, beni ben, seni sen yapan her ne varsa bir bütün olmuştu. Yani biz olmuştuk, biz sevdaydık, bir tutkulu bakıştık yarınlara umutla yürüdüğümüz.

Seni özlüyorum, kabul ettim artık bunu... Göz bebeklerimin içine yerleşmiştin ve dünyada iyiye güzele dair ne varsa içinde sen oluyordun. Geçtiğim yollar aynı değildi, ne içtiğim su, ne de aldığım nefes...

Meleklerin kanatlarında geliyordun sen bana her gün. Martıların gözlerinde, bir papatya demetinin üstündeki uğur böceği oluyordun, ayın şavkında, umudun mavisinde sen vardın, yüreğime işlemiştim seni bir dantel gibi ince düğümlerle...

Her gün içimi ısıtan asıl sendin... Sıcak ışıkların tüm ruhumu saran, her yeni güne gözümü açar açmaz içime doluştuğun bir günaydındın. Yıkanırken asıl sen akıyordun, sen arındırıyordun beni. Ilık ılık tenimden süzülürken, hiç kurulanmadım ben, içime emdim seni hiç bir damlanı ziyan etmeden.

Seni özlemek dayanılmaz hale geldiğinde bile ben hiç ağlayamadım. Çünkü içimdeydin sen ve seni gözlerimden akıtmaya kıyamadım. Sancılarımla bedenim her gün biraz daha ölse de, aslında her güne ben senin için yeniden doğdum daha da çoğaldım. Senin için çektiğim acıyı sevdim, özleminle dost oldum.

Seni özlüyorum. Çünkü seni seviyorum hem de çok... Doğrularını yanlışlarını sorgulamadan, insanlığın kurallarıyla tartmadan bir çocuk yüreği gibi masumca taşıdım hep, masumca yaşadım seni... Bu hayata verdiğim her nefeste, gittiğim her yerde sende benimle birlikte vardın, o yüzden yalnızlık nedir hiç bilmedim, hiç yaşamadım olmadığın halde sensizliği. Senin bana verebileceklerine takılı kalmadan, seni özgürce sevebilmeyi başardım ben. Seni ben sevdim kim olduğunu bile en doğrularla bilmeden ve de asla değiştirmeden. En katıksız halinle sevdim seni...

Ah sevgili! Asıl seni sen yapan tüm gerçeklerle birlikte seni sevmeyi özledim ben de... Seni sevmeyi özledim en çok, seni sevmeyi özledim...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Doğrularını yanlışlarını sorgulamadan, insanlığın kurallarıyla tartmadan bir çocuk yüreği gibi masumca taşıdım hep, masumca yaşadım seni..

çok güzel kiz ellerine saglik Buaralar özlenen coook ama özleyenn yoook :S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekur ederim canim Smile
degeni kiymet bileni ozluyceksin Smile
bak ben seni ozledim dunden beri gormuyom demiyoki ayagi incindi gelemio bi gidip nbakiyim alacagin olsun :'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yildiz Gözlün varken umursama sen simdi yalnissinya seni seniii ...
Neyse iftara geliommu
ay sen sorcaktin davet et hadi kimse yoksa Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Big Grin herkez var ama gel cona nolur yiyek beraber bise olmaz kiz odada yeriz biz zaten patliom
ama yildiz gozlum bugun beni sinir etti :'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Napti gene yildiz gözlü?
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
dosyayi onemsemedigimi askiya aldigimi dusunuyo :'( halbuysebugun konustuk demi senle nekadar uzuluyom :'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ya oda bi dosyadir tutturdu ha ezgi ne alaka yani yapican iste ne abartioki sanki ne var neyse bna düsmez bise demek isinize karismiimm ...
Ara
TutkuM
Seni özlemek dayanılmaz hale geldiğinde bile ben hiç ağlayamadım. Çünkü içimdeydin sen ve seni gözlerimden akıtmaya kıyamadım. Sancılarımla bedenim her gün biraz daha ölse de, aslında her güne ben senin için yeniden doğdum daha da çoğaldım. Senin için çektiğim acıyı sevdim, özleminle dost oldum.
emeğine sağlık ezgicim...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Nerdesin ey güzel sevgilim..¿?
Neredesin..¿? ey benim canım cananım, gözümün bebeği..
Ey gönlümün sultanı, baharım, çiçeğim…
Anlamadın mı olmaz bu beden sensiz,
Yürümez bu vücut ruhsuz..
Neye yarar boyle yasamak gel artık gell,
Yoksa sönüp gidecek bu ruhsuz beden sensiz!!!...

Bir yerlerimiz hep acitsada, kanatsada yinede ozlem duygusu cok guzeldir tabi ozlenende ozelse hele..

Guzel paylasim..Ozlemlerinin vuslata ermesi dilegiyle..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,004 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 870 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 376 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:17 PM