:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
=>sen Ben Ve Askimiz<=
Qetesh
102p1qv.jpg

[COLOR="Lime"][SIZE="4"]Sus birtanem sus
Sakın sevmedim, sevmiyorum deme..
Ümidim kalsın hiç olmazsa elimde.
Bırak hayallerim aynı kalsın!
Değiştirme onları, değiştirme..
Ne yaptım sana birtanem?
Bir selamını bile esirgiyorsun...
Gülümsediğimde hafifçe gülümsesen ölür müsün ?
Resmini yaptım biliyor musun birtanem..
Sana o kadar benzedi ki...
Buruk buruk gülümsüyor o hiç olmazsa.
Onunla konuşup, onunla dertleşiyorum.
Geceleri ona iyigeceler dileyip yatıyor,
Sabahları ona günaydın diyerek kalkıyorum..
Anlayacağın tam bir deli oldum sayende..
Geçenlerde gözüme bir söz ilişti
"Bir insanın kapının kapandığını anlaması için,
Kapının çarptığını duymasına ihtiyacı yoktur."
Gerçekten böyle mi birtanem ?
Kapı çoktan çarptı da ben mi duyamadım ?
Ama sen yine de sus!
Sevilmediğimi, sensizliğimi, yalnızlığımı, kimsesizliğimi
Asla ve asla bilmeyeyim.
Sus birtanem sus!

Seni öyle sevdim, öyle benimsedim,

Öyle sevdim ki

Sensizliği hazmedemem
AMA ELIMDEN BISEY GELMIYOR......

adinyx6ie8.gif

[COLOR="DarkOrchid"][SIZE="4"]Vardır içimizde bir özlem, vardır hasret çeken bir yanımız. Gün batımı akşamlarında bazen dolar gözlerimiz, akan yaş mıdır yoksa aşk mıdır bilinmez. Uzaklara dalar, mahzun bakışlarla arar yürekli sevdaları düşlerimiz. Kalbinin sırça köşkünde bir kıpırtıdır o hissettiğimiz. Nedense hep birşeylerin özlemini çekeriz. Hani özlemek bir yana, özlerken kurduğumuz düşler vardır peşinde koştuğumuz. Varsın inceldiği yerden kopsun dediğimiz. Uzaktasındır anneyi, babayı özlersin. Yakındasındır, uzak olmayı istersin ve özlersin. Özlemektir aslında kurduğumuz umutlar. Ya sevgiliyi özlemek?

İşte özlemlerin en güzelidir. Saat olmuş gece yarısı, açmışsın radyonu çalar durur şarkınız. İçinde o en temiz çocukları büyütürsün. Birden aklına gelir o ilk tanışma anınız. Yüzünüzde ufak bir tebessüm, o ağaca nasılda adınızı yazmıştınız. Hatırlar gülersiniz. Yaptığın şeylerin saçma olduğunu yada komik olduğunu düşünürsünüz. Ama o anlar işte en güzel sevgi selidir. Sevgiliyi düşünme anları, özleme anları hayatınızın bir başka tadıdır. Hiç benzemez kurduğunuz hayallere. Onsuz hayallerin tadı yoktur aslında sizin için. İşte bir sigara daha yakar, dumanını savurursunuz ayın ışığında. Siz dumanı üflerken off dediğinizde, aslında o ses sizin gerçek sesinizdir. Dumanın yankılandığı duvarın sesi değil. Ve gerçekten içinizde yeşil bir özlem vardır.

Yağmurları yağdırırsınız gönlünüze ve bir aşk ateşini yeniden alevlendirirsiniz. O su bile söndüremez büyük vuslatlarınızı. Özlemek işte böyle sevginizi katlar. pencere kenarına geçip, "Seni seviyorum" demek gelir içinizden. Şöyle yıldızlara bakıp hayallerin deryasında kaybolmak, belki de anlatılmaz yaşanır dediğiniz anlardandır. Vakit gece yarısını sollar. Oysa siz halen onu düşünüyorsunuzdur. Bir söz vardır; "Özlüyorsa özlenen, özlemek güzeldir." Güzeldir tabiki ya.

Ve sen sevgili. Gönlümün saraylarına sığdıramadığım, gülünü dalından koparamadığım. Şair bedenimden söküpte atamadığım senin için atan şu küçük kalbim var ya. İşte senin sevgini taşıyacak kadar kocaman bir manevi aşka sahip. Özlüyorum seni, düşlüyorum seni.... Hayallerimin bittiği noktada özlemlerin başlıyor içten içe. Ve ben penceremin kenarına geçip yıldızlara bakıyorum.

Senin için bir yazı daha yazıyorum, kalemimi saklıyorum yastığımın altına. Benim kalemim ne zaman vazgeçerse seni yazmaktan işte o zaman seni senle yaşıyorum demektir. Bekliyorum ve;

Özlüyorum bakışlarını...

mmc20falling20in20lovevh2.gif
[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR]

[ses]http://www.uploadhut.com/id36391/uçur.mp3[/ses]
Ara
Firari Fırtına
Oyyy Oyyy yürek çoşmuş , susalım
O anlatsın biz yine susalım
Bu yüreğe yorum yapmak yaraşmaz
Susmaya başlayalım ....

Sevg ...
Ara
Qetesh
Alıntı:[COLOR="Black"]Oyyy Oyyy yürek çoşmuş , susalım
O anlatsın biz yine susalım
Bu yüreğe yorum yapmak yaraşmaz
Susmaya başlayalım ....

Sevg ...
[/COLOR]

[COLOR="Black"]Bu yürek hep coşkundu zaten abimSmile... Ama insanın hayatına anlam katan biri olunca dahada bi coşuyor...

sağolasın, çok tşk ederimSmile
[/COLOR]
Ara
:: CiMCiMe ::
Yüreğine sağlık..
Ara
PCKoPaT
Adem kendini a$tı :yikildim:
Âh be.
Ara
batu_efe
wawww çok süper bişi bu yaa çok ugrastırmış olmalı eline yüregine saglık
Ara
Qetesh
Sağolun dostlar....
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adem kendini a$tı :yikildim:

Ahh ahhhhhhhBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu yürek hep coşkundu zaten abimSmile... Ama insanın hayatına anlam katan biri olunca dahada bi coşuyor...

sağolasın, çok tşk ederimSmile

Sevgili Qetesh

Anlamı dahada anlamlı yapan sevgilerin gücüdür . Bu güç elbette tarafların birbirlerine olan sonsuz sevgisidir . Lakin kornerden gol yemekde var kaderde , yada haksız bir penaltıyla yenilmekde . İşte bunların olmaması içinde yürek çoşmalı ve hiç durmamalı ..

Sevgi emek ister
Emek ise güç .....

Sevg ...
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]O gücünde bende olduğuna inanıyorumSmile.

Penaltıdan gol yemekte gerçekten ağırıma gider yalnız...

tşkler...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yok Canım Bizim Aşkımız Asla Bitmeyecek MaSaL 3 541 04-21-2011, Saat: 08:57 AM
Son Yorum: deha
  Nereden baksan imkansızdı aşkımız ask_sehidi 4 434 04-08-2011, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: ask_sehidi
  K?rler Sehrinde Ayna Satmaya Benzer Bizim Askimiz... eRCi 0 363 11-25-2006, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:17 AM