:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Seni Özlemenin Kitabini Yaziyorum ..
ÐŽeşaren
wt064vxax6.jpg
Özlem..
En mutlu özlem; sonu olan.. sonu özlediğinle biten.. varışı sevdan olan özlemler..ÖzlemYa gelmeyeceğini, gelemeyeceğini bildiğine özlem; ya orada olduğunu bildiğin ses vermeyene özlem;. Ya özlemekten korkana özlem; ya yaşamaktan korkana özlem.. ya düşlere özlem.. ya yarını olmayacak aşklara özlem.. gideceğini bilerek sevilene özlem.. Yaşanamayacaklara özlem; İşte sonu olmayan özlem.. İşte vazgeçilemeyen özlem.. işte çaresiz bekleyişe özlem.. İnsanın içini acıtan; boşlukta yaşanan özlemler; Peki var mı bu özlemin sonu;? biter mi;.? bu özlem.. Söz verirsin kendine özlemeyeceğim diye; tutulur mu bu söz;..? Kalbindeki özleme söz geçer mi;?Özlem sevgidir;Özlem güçtür..Özlem varoluştur.Özlem sevdandır..Özlem bekleyiştir;Özlem içindeki acıdır..Özlem özlememeyi hasrettir..Özlem özlemeyeni özlemektir..Özlem özleyeni özlemektir;Özlem gelemem diyeni bekleme güçüdür..Özlem gidene ağıttır..Özlem sevdana söz vermektir..Özlem kalbine söz geçirememektir.Özlem kaçış değil var oluştur;Özlem çaresizlik değil çaredir..Özlem vazgeçmemektir.Özlem kelimelerin yetersiz kaldığı andır.Özlem sessizliğin çığlığıdır..Özlem yaşamındır..Özlem gelmeyeceğini bilerek bekleyebilmektir.Özlem siyah gecelerde siyahın izi kalabilmektir..Ve artık..Özlem....................................

ѕєηi özlємєηiη кiтαвιηι уαzιуσяυм ღღтєк ѕєνdiğiм,hayatgülüm ღღ

22025046bx4.jpg

Adını özlem koydun bu sonsuz sevginin,
Özlemin tek sığınağı oldu bu acı dolu yüreğin,Bu bitmeyen özlem kaçınılmazlığıydı sensizliğin,Bitmez bu özlem sevgili, bitmeyecek bensizliğin...Ayrıldık ve her geçen gün büyüdü bu özlem,Her iç çekişte bir gözyaşı, her göz yaşında bir sitem,Bitmedi bu hasret, ne yapsam nereye gitsem,Özlemin gösterdi, kime baksam hep sen...Yıllarım seni beklemekle geçti umutla,Gelişin seni vazgeçilmez kıldı bir anda,Sensizliğin içimi, yüreğimi yaktığı anlarda,Özlemin hep vardı, bırakıp gittiğin zamanlarda...Adı hep özlem kalacak bu karşılıksız sevginin,Özlemek tek çaresi olacak sensizliğin,Bitmez bu tutku, bitmeyecek bensizliğin,Yaşadıkça vazgeçilmez olacak ismin,Kaçınılmaz olacak özlemin,Özlemim...

ѕєηi özlємєηiη кiтαвιηι уαzιуσяυм ღღтєк ѕєνdiğiм,hayatgülüm ღღ
20186294vo1.png
seni sevmenin kitabını yazabilirdim oysa
gönlümdeki sözcükleri dökebilsem kağıdaiki ırmak gibi içime akan gözleriniılık bir meltem gibi yüzüme vurandalgalı saçlarını her okşayışımıiçimi eriten ılık nefesini anlatabilsemdökebilsem kağıtlaraisyan etmese kalemyokluk göstermese mürekke***imdeki yansımasını kıskanmasaanlatabilse sözcükleroysa benkalbimle sözcükler arasındaanlatamadan derdimiölüp ölüp diriliyorumseni sevmek özlemeközlemek ölmek mi, bilmiyorumölümle hayatvarlıkla yokluk arası bir şeykalbimde hep yeşerenama bir türlü başaklarını yükseltemeyençorak topraklar gibibir kırabilse kabuğunubir dökebilse içindekininasıl dirildiğine sende şaşarsınşaşarsın valla.hayret ,seni sevmenin kitabını yazacaktımbir baktımseni özlemenin kitabını yazıyorumdokunamamanınacısını duyuyorum yüreğimdebedenimdekanım donuyor sensizhiç bu kadar aciz olmadıhiç bu kadar çaresiz.
Ara
ÇiLeK
..::KİMİ özledin:::..???
Ben En Çok Seni Özledim

Ben en çok seni özledim
Sana sarılmayı,
Sımsıcak kalp atışını
Ve ellerimin arasından
Akıp giden saçının titreK
Tellerini özledim.

Ben en çok seni özledim
Derinliğinde kaybolduğum
Gözlerine ne demeli bilmem.
Beni sonsuzluğa sürükleyen
Ve ansızın hüzünlerin en çıkmazına iten
O derin ve
Güzel gözlerini özledim.

Ben en çok seni özledim
Sesindeki çocuksuluğu,
Varlığındaki çoşku ile
Kederin o muhteşem yoğruluşunu,
Olmadık zamanlarda
Olmadık benzetmelerini,
Mesela ile başlayan
Ve insanın ruhunu okşayan
Hecelerinin kelime olmaya
Koşuşunu özledim.

Ben en çok seni özledim
Yorgun bir akşamda
Yürürken kaldırımlarda
Sensizliği solumayı
Ve sensizlikle yürümeyi özledim

Ben en çok seni özledim
Seni seviyorum
Deyişin içindeki seni
Ve şiirlerdeki her bir satırın,
Sana dönüşünü özledim.

Ben en çok seni özledim
Yağmur yağarken üzerime
Gözyaşlarımı bırakıp gökyüzüne
Başka bir yağmurla sana yağsın diye
Umut etmeyi özledim…

Ben en çok seni özledim
Kalbindeki insanlara rağmen
Orada sıkışacak bir yer bulmak
Ve dışarda kalmamak için yaptığım
Çırpınışları özledim…

Ben en çok seni özledim
Sen,
Kimi özledin…

harikaydı canımcım o güzel yüregine sonsuz teşekürler....
yüreginden ve yüzünden mutluluk eksilmesin..
sevgiyle kalSmile
Ara
TutkuM
emeğine sağlık sevda yüreklim...özlemler bitmez hiç....
Ara
ÐŽeşaren
Evet bitmezki..Kavusuncaya kadar Sibelim..
Tesekkürler..

CiLeK bu güzel esligin icin sonsuz tesekkürler Bitanem..

Sevgiyle Kalin ..
Ara
:: CiMCiMe ::
Adını özlem koydun bu sonsuz sevginin,
Özlemin tek sığınağı oldu bu acı dolu yüreğin,Bu bitmeyen özlem kaçınılmazlığıydı sensizliğin,Bitmez bu özlem sevgili, bitmeyecek bensizliğin...Ayrıldık ve her geçen gün büyüdü bu özlem,Her iç çekişte bir gözyaşı, her göz yaşında bir sitem,Bitmedi bu hasret, ne yapsam nereye gitsem,Özlemin gösterdi, kime baksam hep sen...Yıllarım seni beklemekle geçti umutla,Gelişin seni vazgeçilmez kıldı bir anda,Sensizliğin içimi, yüreğimi yaktığı anlarda,Özlemin hep vardı, bırakıp gittiğin zamanlarda...Adı hep özlem kalacak bu karşılıksız sevginin,Özlemek tek çaresi olacak sensizliğin,Bitmez bu tutku, bitmeyecek bensizliğin,Yaşadıkça vazgeçilmez olacak ismin,Kaçınılmaz olacak özlemin,Özlemim...

Çok güzeldi gerçekten..Yüreğine sağlık..
Ara
ural
yüreğinize sağlık arkadaşim
Ara
ÐŽeşaren
Tesekkürler ural ve Cimcimem..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 471 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 855 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 368 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 321 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:42 PM