:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elimde Değil Unutamıyorum
Firari Fırtına
60497394sr7.gif

Elimde Değil Unutamıyorum ...

Sonsuzluğa uzanan bir el , sevdalı yüreği ben gibi . Unutamıyorum işte , ne seni ne senli olan beni . Bırakıp gitmekmi lazımdı böyle , öylesine olmasaydı keşke aşkımız . Bir başka baharlarda yaşanılır olan bu değildi . Ne dedik biz ki böyle sevdaya yenik düşdük . Ne yazık ki son böyle oldu , olmalıydı da . Hak ettik sanki .

Yokluğun çok acı , bunu ben yaşadım ya , sen yaşama isterim . Dayanacak güç belki var belki yok , hiç bulaşma buna . Unutmakmı asla .

Elimde değil gülüm , elimde değil canısı , elimde değil canımsın unutamıyorum işte , sanki dün gibi hala yanımda kollarımdasın , ben bu hayal ile ya yaşarım yada ölürüm . Ama elimde değil unutamam seni . Sen ise şimdi çok uzaklarda yüreğinle de olsa yanımda değilsin . Yanlızlık kollarımda yoksun sen , yok . Olsaydın şuan zaten ağlıyor olurdum , yada gülüyor . Her gün sana ağlamanın yanısıra , günün her saatinde seni arayan gözlerim , ahh ahh canımsın çok zor . Hemde çok .

Bu gece elimde sigaram , yanımda yarım kalmış bir şarap şişesi ve hayalin ve deniz ayaklarımın altında . Sanki saçların dalgalanıyor yüreğimde . Dokunabilmenin imkansız olduğu saçların . Bari bir kadeh doldurayım kendime , sevgime ve sana olan saygıma hitaben bir kadeh de olsa çekeyim içime . Dalgalı denizin sesi ise yüreklerde , benle ve senle . Olmuyor güzelim işte , yinede unutamıyorum .

Bir zaman vardır kişinin hayatında olan , bir dönüm noktası bazende bir başlangıç . Önemli olan değerini bilmek değilmidir , onu sevmek , onu korumak , ona sahiplenmek . İşte ben bunu yapamadım bari git yolun açık olsun sen yap bunu . Yap ki sevginin varolduğu o yüreğin solmasın . Bir gün solacak olursada unutmaki yanındayım canısı , yanındayım canımsın , yanındayım gülüm .

Elimde değil , seni unutamıyorum gülüm hiç kolay değil . Kolayda olmayacak .

Çünkü Seni Ben Hala Seviyorum ......

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
kayıp_gölgeler
Süper Olmuş Emeğine Sağlik :'(
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
Ara
TutkuM
Bir zaman vardır kişinin hayatında olan , bir dönüm noktası bazende bir başlangıç . Önemli olan değerini bilmek değilmidir , onu sevmek , onu korumak , ona sahiplenmek . İşte ben bunu yapamadım bari git yolun açık olsun sen yap bunu . Yap ki sevginin varolduğu o yüreğin solmasın . Bir gün solacak olursada unutmaki yanındayım canısı , yanındayım canımsın , yanındayım gülüm .
çok güzel yazılmış emeğinize yüreğinize sağlık...
Ara
eliff6161
emeğine sağlıkkk
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh sevmek zor iş ...Allah yardımcınız olsun ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Nasıl unutulsun..¿?Ayrilik oldu diye insanin hayat kumasindan da sokulecek degildir...
Iyisiyle, kotusuyle, yalnisiyla, dogrusuyla,hayat kumasina dokunmus bir varliktir yasanmis bitmis olsada o sevgili..

Eger unutulmuyorsa ve bu unutamamayis ic burkuyorsa, arada sirada uzaklara dalarak yapiliyorsa, ozlem zirveye cikmis, hasret tavan yapmis demektir...
Hic bir etki ve baski altinda kalmadan insanin icinden gelen derin bir duygudur unutamamak.. Birilerinin kolayca soyledigi "unut gitsin" sozlerine ragmen hayatin gecmis sayfalarindan koparilamaz, ucurulamaz...

Hayatin hic bir sayfasi da yirtilamayacagina gore, akıla dustugu zaman, hatirlanma mahkumiyeti giymis bir mahkumdur o sevgili..
Hatırlarken, animsanir bazen bir mutlu an, bazen bir kavganin torpulenmis olan etkisi.. Insanin gecmis hayatina ve anilarına saygisidir unutamamak..

Sevgi tecrubelerinin buyudugu topraktir o sevgiliyi unutamamak... Yasadiklarimiz ile dokudugumuz hayat kumasina iki adım geri cekilip baktıigimiz zaman, orada oldugunu gordugumuz bir motiftir o sevgili.. Guzel yada cirkin, iyi yada kotu farketmez... Unutulmamaya mahkumdur yurekten sevilen sevgili...

Yureginizden yine inciler dokulmus..Yureginiz ve kaleminiz daim olsun murekkebiniz hic bitmesin..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yokluğun çok acı , bunu ben yaşadım ya , sen yaşama isterim . Dayanacak güç belki var belki yok , hiç bulaşma buna . Unutmakmı asla .

çok güzel ya yüregine sagLik bise de eklemek istiyrm bence Unutmak diye birsey yok, zaten insan unutamaz yasanilan sheyleri, avutur sadece kendini unuttum diye tabi ben bole dusunuyrm ...
Ara
Firari Fırtına
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl unutulsun..¿?Ayrilik oldu diye insanin hayat kumasindan da sokulecek degildir...
Iyisiyle, kotusuyle, yalnisiyla, dogrusuyla,hayat kumasina dokunmus bir varliktir yasanmis bitmis olsada o sevgili..

Eger unutulmuyorsa ve bu unutamamayis ic burkuyorsa, arada sirada uzaklara dalarak yapiliyorsa, ozlem zirveye cikmis, hasret tavan yapmis demektir...
Hic bir etki ve baski altinda kalmadan insanin icinden gelen derin bir duygudur unutamamak.. Birilerinin kolayca soyledigi "unut gitsin" sozlerine ragmen hayatin gecmis sayfalarindan koparilamaz, ucurulamaz...

Hayatin hic bir sayfasi da yirtilamayacagina gore, akıla dustugu zaman, hatirlanma mahkumiyeti giymis bir mahkumdur o sevgili..
Hatırlarken, animsanir bazen bir mutlu an, bazen bir kavganin torpulenmis olan etkisi.. Insanin gecmis hayatina ve anilarına saygisidir unutamamak..

Sevgi tecrubelerinin buyudugu topraktir o sevgiliyi unutamamak... Yasadiklarimiz ile dokudugumuz hayat kumasina iki adım geri cekilip baktıigimiz zaman, orada oldugunu gordugumuz bir motiftir o sevgili.. Guzel yada cirkin, iyi yada kotu farketmez... Unutulmamaya mahkumdur yurekten sevilen sevgili...

Yureginizden yine inciler dokulmus..Yureginiz ve kaleminiz daim olsun murekkebiniz hic bitmesin..Tesekkurler...

SmileSmileSmile

İşte bu yüreği boşuna sevmedim ben .....

Teşekkürler güzel yüreklim ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokluğun çok acı , bunu ben yaşadım ya , sen yaşama isterim . Dayanacak güç belki var belki yok , hiç bulaşma buna . Unutmakmı asla .

çok güzel ya yüregine sagLik bise de eklemek istiyrm bence Unutmak diye birsey yok, zaten insan unutamaz yasanilan sheyleri, avutur sadece kendini unuttum diye tabi ben bole dusunuyrm ...

Düşüncene sonsuz saygım vardır . Haksızda sayılmassın yani ..

Çok teşekkürler ..

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çare Bende Değil ... Firari Fırtına 7 948 09-15-2008, Saat: 06:48 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 07:00 PM