:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?yamete Kadar Duracak
buse38
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende duydum hatta galiba Kuran-? Kerim' de ge?iyor ama bu foto?raf do?ru mu ? bu o ta? m? ? hem tam kaynak verilmeli ki inan?ls?n...
ger?ek olabilme pay? y?ksek Wink
Ara
Pessimist
ben hiç duymamıştım fake olup olmadığı hakkında yorum yok! paylaşım için sağol
w00w
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ger?ek olabilme pay? y?ksek Wink

bilemiyorum art?k Wink
Ara
ruhumdakimavi
111qg0cu.jpg[/quote]
Ara
dygsz_cck
aLLa aLLa yaw $a$IrdIm üLen..
Ara
50cent
bana sorarsanız fake deidlir sanmıyorum ama genede iddalasmam
Ara
kayıp_gölgeler
öle bir taş var ama bu o taş değil
Ara
Scharfschutze
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?le bir ta? var ama bu o ta? de?il

bu tas olmadigini soledim ayrica o tasin nerde oldugu bile bilinmiyor zaten ole bir sey olsa bu ispata karsili baya bir kisi musluman olur diye dusunuyorum ve allaha inanmayan herkese bu gosterilirek ispatlanirdi bole olmasini bence ALLAH istemiyor insanlar bana inanacak gormeden inansin yurekten inanmasini ister bu yuzden bole bir seyin oldugu ama nerde oldugu bilinmiyor
Ara
Leader
111qg0cu.jpg

Resim incelendiği zaman arabanın sol farının orada bir rötuş hatası olduğu farketidiliyor. Ayrıca arabanın arkka kısmında da siyah gölgeler var. Bu da arabanın bir resim editörü tarafından kesilip oraya koyduğu şüphelerini ortaya koyuyor. Hadi bunlaru geçelim. Orada arabanın ne işi var ?

Resimde başka hiçbir araç yok ve aracın bulnduğu yerde kapı da yok. O arabanın oraya inandırıcılık getirmesi maksadı ile bilerek montajlandığı dikkat çekiyor. Ayrıca resim yakından incelenirse keskin köşeler olduğu, buda resimin montaj olasılığının olduğunı gösteriyor.

Buna ek bu taşın nerede olduğu da bilinmiyor. Eğer böyle bir taş olsaydı dünyada kafir veya dinsiz kimse kalmazdı. Buna da ek olarak böyle bir taş olsaydı bilim adamları o taşı oradan kaldırıp incelemeye alırlardı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resimler kadar basliklar da sanatsal CaNaT 1 518 11-10-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir çöp ancak bu kadar güzel görünebilir heralde beautiful_matrax 8 875 10-13-2008, Saat: 05:32 AM
Son Yorum: sweetwitch
  biR uCak bu kaDar deqiSiR :))))(!) aSpeRa 1 478 07-30-2008, Saat: 09:16 AM
Son Yorum: CaNaT
  ...Kar?nca ...(Bu Kadar Yak?ndan Hi? G?rmemi?sinizdir) tuti 15 1,249 05-07-2008, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: ORÇUN
  Köpeğin Boyu Nerdeyse At Kadar Bakin Bence Arkadaşlar HIÇKIRIK 3 776 12-05-2007, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 05:10 PM