:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temelin Babasi Nasil öldü??!! :d:d:d:d
AfrâsyâB
Temel'in babası vefat eder... Cenazeye gelen bir aile dostu Temel'e sorar: Nasıl oldu? Cevap: 30.kattan aşağıya düştü... Adam: Vah vah desene çok feci ölmüş... Temel: Yok yok öyle ölmedi... tam yere düşecekken manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi... Adam: Vah Vaah! Daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel: Yok! Karşıdaki kasabın tenteden zıpladı bu sefer karşı binanın çatısına... Adam: Demek çatıya çarpıp öldü. Temel: Yok ya! Çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti... Adam: Deme ya! Çarpıldı o zaman... Temel: Yok canım teller yaylandı babamı 200 metre yukarı fırlattı. Adam: 200 metreden yere çakıldı öyle mi? Yazık... Temel: Yok ya yine en baştaki bakkalın tenteye... Adam: Orda mı öldü? Temel: Yooo... Ordanda yine kasaba... En sonunda bunalan adam Temel'e bağırarak sordu: Ulan nasıl öldü bu adam? Temel: "Baktık durmuyo... Vurduk!"
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AfrâsyâB
ulayn temel sen varya sen Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eliff6161
fazla uzatmadan bitirmiş işii yoksa ölecee yok adamınn:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AfrâsyâB
hehehehehehehehe aynen
Ara
moby
baktık durmuyoe vurduk .. sanki kuş avlıyor bana ... daha önce duymuştum .. genede teşekkürler paylaşım için...
AfrâsyâB
temelin babasınada böyle ölüm yakışır Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Tskler...
Ara
AfrâsyâB
bişiiiiiiiiiiiii değil
Ara
lobelya
hahhaa süper Big Grin teşekkürler
Ara
AfrâsyâB
önemli değil
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular