:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALATASARAY'MI BEŞİKTAŞ'MI hadi buyrun içeri....:):)
GCLRNFNS

3-full.jpg galatasaray6.jpg

evet sevgili arkadaşlar önümüzde yaklaşan büyük bir derbi maçı var ve bu maç hakkında siz degerli dostların arkadaşların güsel yorumlarını almak istedim bu
maçtan kim galip çıkar ve bunun yanında maçın tahminini de yapmanızı beklerim ufak bi ricamda yorum yapıcak arkadaşlarımızın yorum yaparken kırıcı sözlerden kaçınmaları karşı tarafı tahrik etmeden yorum ve tahmin yapabilirsiniz şimdiden tüm arkadaşlara tşk ederim ve bu iki güzide takımımızada başarılar diler iyi oynayanın kazanmasını isterimm ama benim tercihim tabiki beşiktaşımın kazanmasından yana umarım önce beşiktaş sonrada dostluk kazanır saygılarımmla..........SmileSmile

benim tahminim.

beşiktaş 2-1 alır golleride nobre ve tello atardiyorum gs nin golüde lincoln den gelir diyorumm......SmileSmile
Ara
rapunzel
Besiktas_hqfl_logo.png
sonuna kadar BEŞİKTAŞ 3-0 yeneriz biz onları Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Besiktas_hqfl_logo.png
sonuna kadar BEŞİKTAŞ 3-0 yeneriz biz onları Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

cok ıddıalı bır yaklasım ama bende 3 atarız dıyorum bobom tam gununde olursa yaparız bunu onlarda bu kale servet gıbı bır defans varken bız yenerız onalrı
Ara
GCLRNFNS
sersim unutmaki biz herzamn iddalıyızdırr
asıl olan hayattır hayatta sadece beşiktaştır
siboşumla iddayada girdim kaybetcegi için de üzüluyorum
onun için ama ne olursa olsun önemli olan başiktaşş pardonn aşkımız dicektim....Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sersim unutmaki biz herzamn iddalıyızdırr
asıl olan hayattır hayatta sadece beşiktaştır
siboşumla iddayada girdim kaybetcegi için de üzüluyorum
onun için ama ne olursa olsun önemli olan başiktaşş pardonn aşkımız dicektim....Big GrinBig GrinBig Grin

evet abı muhım olan ask :yikildim::yikildim: ve ask her zaman ustundur dıme abı:yikildim::yikildim:
Ara
şaban öz
TABİKİDE
G
A
L
A
T
A
S
A
R
A
Y:kizgin::x:kizgin::x:kizgin::xEN AZ 2 ATARIZ
Ara
GCLRNFNS
evet abı muhım olan ask :yikildim::yikildim: ve ask her zaman ustundur dıme abı:yikildim::yikildim:

olu sus nan allhtan yokta görmedi yoksa ölümlerden ölüm begenirdim valla...Big GrinBig Grin
Ara
eliff6161
b j k........
Ara
SECO_UA22
İyi olan kazansın Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
bir sifir olsun bizim olsun kara kartal alirWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarı Finalde Rakip Beşiktaş!.. Ñ•qρα кJмя 2 321 04-14-2022, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Beşiktaş Karadeniz'de boğuldu: 3-2 Ñ•qρα кJмя 5 276 04-13-2022, Saat: 02:07 PM
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 288 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
  Hadi Fenerbahçem ... ZeNiTH 13 770 04-13-2022, Saat: 05:41 AM
  Hadi canım sizde - Selçuk Yula Ñ•qρα кJмя 2 395 04-12-2022, Saat: 07:01 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:34 AM