:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana ak?yorum...
|-|akan
SANA AKIYORUM

Sana ak?yorum, hi?bir ?ey bu ak??? geri ?eviremiyor. ??nk? her taraftas?n. Sa??mda, solumda, arkamda, kar??mda. Ne yana d?nsem, ne yana yol almaya kalksam ula??lacak her noktada sen duruyorsun.

Sana ak?yorum ??nk? senin yolunda y?r?yorum. ?n?me ??kan hi?bir sapak, hi?bir kav?ak ilgilendirmiyor beni. Y?r?menin en zor yol bu belki de. Ama tozundan topra??ndan, ?ak?l?ndan, ?al?s?ndan ?ikayet?i de?ilim ben bu yolun. Sana ula?mak i?in att???m her ad?mla mutlu oluyorum.

Sana ak?yorum, ??nk? hayat?n ak??? kadar do?al sana ak???m. Do?a, her cinsin ya?abilmesi i?in nas?l kurallar koymu?sa, benim ya?amam?n da var olmam?n da kural? sensin Sana ak?yorum, ??nk? sesin de cisminde de ku?atm?? durumda beni. Senin ku?atmana kar?? savunma yapm?yorum. Kalemin b?t?n kap?lar? a??k. Y?k?c? bir ku?atma olmad???n? biliyorum. B?yle bir teslimiyet rahats?z etmiyor beni.

Sana ak?yorum, ??nk? y?z?ne, g?zlerine, ellerine bakt?k?a kendimi g?r?yorum. Sesine y?kledi?in gizli anlamlar? ??zerken hep kendimden bir ?eyler buluyorum.

Sana ak?yorum, ??nk? payla?acak daha ?ok ?eyimiz var. Bug?ne kadar payla?t???m?z her ?ey daha sonra payla?acaklar?m?z?n habercisi. Hayat?n herhangi bir yerinde bir ?i?e?i birlikte tutup, birlikte koklamak, sonra o kokunun bize verdi?i hazla s?k? s?k? sar?lmak istiyorum sana.

Sana ak?yorum, ??nk? insan? tutkuyla, beklentisiz, delice sevmenin ne anlama geldi?ini biliyorum. Birini b?yle seveceksem, bu sen olmal?s?n.

Sana ak?yorum, ??nk? seninle ya?amak sonu hi? gelmeyecek bir ??lene benziyor. Bu ??lenin tad?n? ??kar?yorum. B?ylesine keyifli, b?ylesine e?lenceli bir ??leni yar?da b?rak?p gitmek istemiyorum.

Sana ak?yorum, ??nk? ' hayat?n uslanmaz ruhusun' sen. ??te ben bu uslanmaz ruha a????m sal?nda. Seninle yenileniyorum, seninle y?re?ime ??reklenmi? ne kadar k?t?l?k varsa hepsinden bir anda ar?n?yorum.

Sana ak?yorum. B?t?n co?kumla... A?ka dair ne varsa benimle birlikte onlar da ak?yor sana. Benim gibi co?kun bir akt??? yolu ?ok iyi bilen bir ?rma?a ?evirebilecek tek g?? sendin. Orada kal. Ayr?lma yolumun ?zerinden. Sana ula?amasam bile bu yolda olmak da yeterli bana.

cevdet meri? ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  s€w!yorum d€n!z kısı 4 615 04-15-2022, Saat: 01:16 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayır! Bu Sana Son Şiirim Olmayacak.... *TATLI BELA* 3 480 04-15-2022, Saat: 12:10 AM
  -Sana Bir Canı Anlatmak- ciciKIS 3 528 04-14-2022, Saat: 05:02 PM
  Acılarına Ben Kefîl'im (Sana) blue_belial 12 562 04-14-2022, Saat: 12:09 PM
  AtArmI Bu KaLbİ SeN OlMaSsAn ??(SANA ) PaPaTYa_PReNSeS 6 836 04-14-2022, Saat: 07:25 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:52 AM