:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞkin Hİkayesİ
laneth
[SIZE="3"][COLOR="Navy"][SIZE="4"]Uzun zaman önce,insanlar dünyaya ayak basmamışken iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette dolaşıyorlarmış.Bir gün toplanmışlar ve her zamankinden daha fazla canları sıkkın oturuyorlarken;SAFLIK ortaya bir fikir atmış:''Neden saklambaç oynamıyoruz ?'' Ve hepsi bu fikiri beğenmiş.Hemen ÇILGINLIK bağırmış.''Ben ebe olmak istiyorum''Başka kimse ÇILGINLIK 'ı arayacak kadar çıldırmadığı için hemen kabul etmişler.ÇILGINLIK bir ağaca yaslanmış ve saymaya başlamış:Bir,iki,üç...ÇILGINLIK saydıkça iyi huylar kötü huylar saklanacak yer arıyorlarmış.ŞEVKAT Ay'ın boynuzuna asılmış,İHANET çöp yığınının içine girmiş,SEVGİ bulutların arasına kıvrılmış.YALAN bir taşın altına saklanacağını söylemiş ama yalan söylemiş.Çünkü gölün dibine saklanmış TUTKU,dünyanın merkezine saklanmış.PARA HIRSI,bir çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış ve ÇILGINLIK saymaya devam ediyormuş yetmiş sekiz,yetmiş dokuz,seksen...AŞK'ın dışında bütün iyi huylar ve kötü huylar o ana kadar zaten saklanmış.AŞK kararsız olduğu gibi nereyte saklanacağını da bilmiyormuş.Çünkü hepimiz AŞK'ı saklamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz.Ve ÇILGINLIK doksan sekiz,doksan dokuz dan yüze geldiğinde AŞK sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve saklanmış ÇILGINLIK bağırmış.Önüm,arkam,sağım,solum sobeeeeeee.......
Geliyorum!Arkasına döndüğünde ,ilk önce TEMBELLİÄžİ görmüş o ayaktaymış.Çünkü saklanacak enerjisi yokmuş.Sonra ŞEFKAT'İ Ay'ın boynuzunda görmüş ve İHANET 'i çöplerin arasında ,SEVGİ 'yi bulutların arasında YALAN'ı gölün dibinde ve TUTKU 'yu dünyanın merkezinde.Hepsini birer birer bulmuş.Birisi hariç...
Ve ÇILGINLIK umutsuzluğa kapılmış,saklananların bir tanesini bulamamış.Derken HASRET.AŞK'ı bulamadığı için hasret duyarak ÇILGINLIK'ın kulağına fısıldamış.AŞK'ı bulamıyorsun çünkü o güllerin arasında saklanıyor ve ÇILGINLIK çatal şeklinde tahta bir sopa almış ve güllerin arasına çılgınca saplamış ,taa ki ,yürek burkan acı bir haykırma onu durdurana dek ...Saplamış,saplamış.....Ve haykırıştan sonra AŞK elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış.ÇILGINLIK,AŞK'ın gözlerini çatal sopa ile kör etmiş ''Ne yaptım ben ?'' ,''Ne yaptım ben ?'' diye bağırmış.''Seni kör ettim.Nası onarabilirim?''Ve AŞK cevap vermiş.''Gözlerimi geri veremezsin.Ama benim için bir şey yapmak istersen benim rehberim olabilirsin!
VE O GÜNDEN BERİ AŞK IN GÖZÜ KÖRDÜR VE O GÜNDEN BERİ ÇILGINLIK HER ZAMAN ONUN YANINDADIR!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saklanan Bir Aşkın Hazin Sonu... *TATLI BELA* 8 493 04-11-2022, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: wildfang
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,200 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,637 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
  H?z?nl? Bir Ayr?l?k Hikayesi €BeRimSin 2 508 04-02-2022, Saat: 09:44 AM
  Platonik Bir A?k Hikayesi €BeRimSin 7 426 04-02-2022, Saat: 07:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:49 AM