:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaman Per!s! ( Iyi Ki Doğdun )
aMyLee
antimanyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha belli deilll sınawa girmedim sınawdan sonra belli olacak ekimde kısa dönem olsa sana yetişirimmm Big GrinBig GrinBig Grin zaten sende onu düşünüorsunnn D:Big Grin hesapladın dimi Big GrinBig GrinBig Grin

evet hesapladımm Big GrinBig Grin
Ara
antimanyaq
Yaaa ne özürü sallaaa bu dgm gunu çocugunu Big GrinBig GrinBig Grin yaa ben kıyamam uyusuma sallayaammmm o bi tanee cnm söle konuyu toparlayalımmm uyussumm
Ara
antimanyaq
ya askerliği benmi yapacam snemiii Big GrinBig Grin ben şafak saymayı düşünmüorum SmileSmile kısa dönem olursa aralıkta gidiorum ama yine yetişiorum sana Big GrinBig Grin
Ara
aMyLee
tmm o samn sorun yoqq Big GrinBig Grin
Ara
antimanyaq
ben gelene kadar siteyi saglam tutun ki sna ulasabileyimmm burada ucarsaa yok artık resim mesim dgm gunu flnn unuttt Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
antimanyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben gelene kadar siteyi saglam tutun ki sna ulasabileyimmm burada ucarsaa yok artık resim mesim dgm gunu flnn unuttt Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

tmm yaff tutarız sn meraq ettme Big GrinBig Grin
Ara
antimanyaq
yaa sen takma kafanı artık bu saatten sonra askerdeken çarsı iznindeken dahi yine yaparım Wink yaparımda hangi resime yapacam Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
hım resimm bn sana yoLLarım Big GrinBig Grin

ama nasıL yoLLucam ki _??
Ara
antimanyaq
(EDIT:YARGIÇ...Forumlarda msn adresi vermek yasaktır.)7 gun 24 saat online Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileSmileSmileSmile lan uyuz amylee ye de özel değil verdiğin adres açık arttırma gibi duygusuzda yayınlanıyor isteyen alırSmileSmileSmile dostlarıma bu kadar güvendiğin için teşekkür ederimSmileSmileSmile.)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyiki doğdun ONAÇ Xesar 8 962 02-03-2014, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: onaç
  İyi ki Doğdun HİSTORY :) (25.03) ZencefiL 10 1,041 03-28-2012, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: history
  İyi ki Doğdun MaSaL CaNaT 6 990 12-29-2011, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: eRCi
  İyiki doğdun MAvişben :D ZencefiL 15 1,350 06-11-2011, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: acemhe
  iyiki doğdun Leader sıla 9 1,100 05-26-2011, Saat: 10:01 AM