:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üsteki üyenin 2.günlük ömrü Var Dediğini Yap..!
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Bu nasıL son istek böyLe yhaa Big Grin güzeL fikirLere sahip oLan sıcakkanLı bir kişi Big GrinBig Grin

ÖLmeden önce tuğba büyüküstün'ü görmek istiyorum Sad:[/COLOR]
Ara
Chucky
Sen Ölemessin madam ne istiyon söle bakim :p
Ara
chatlaq
Been sölüyorum 1.gün AşkımLa sinemaya gidelim gezelim sonra bişiler yiyelim acıkırım benTongue
2.gün konsere gidelim hayko cepkin diadora gelionn mu?sen seviodun haykoyu yada başkasıda gelebilirr Big Grin Pentagramda olabilir ama hayko en iyisi haykoya gidelim olmazsa pentagramada giderizzBig Grinçok bişi istemedim inş.Smile:tolga:
Ara
MaNnAq?GuSeL
aaaa az bile istedin dediklerin az bile hayko cepkin konseri ooooh vala askınla beraber sni götürürüm bn biletler bnden
Ara
MaNnAq?GuSeL
alttaki 1. en pahalı yerlerden en pahalı seyleri alcaksın 2 bni en pahalı restaurantlara götürcen mezar tasımı dsa yaptırırsan sevinirim
Ara
AfrâsyâB
MaNnAq?GuSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alttaki 1. en pahalı yerlerden en pahalı seyleri alcaksın 2 bni en pahalı restaurantlara götürcen mezar tasımı dsa yaptırırsan sevinirim
ölecen zaten nağıcan pahalı şeyleri Big Grin
2 simit neyine yetmiyor anlamadım
3 bak mezar taşını yaptırırım Smile

alttaki pascal noumayla tanıştır beni Big Grin
Ara
gULSHEn
olur benin kankidir kendisi zaten Big GrinBig Grin

alttaki bnm için şiir yaz bi de seslendir foruma at ölcem bak son 3 günüm hadi canım mutlu ölimm Big Grin
Ara
AfrâsyâB
yaza yaza yaz geldi
derelere kaz geldi
daha yazacaktım ama
mürekkebim az geldi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
yaw üstteki zaten iki günlük ömrün kalmış şu üç günlük dünyada fazla yorma beni olur mu Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
ölsede kurtulsam abi moduna girmiş çıkmıoBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üstteki üyenin neyini beğendin ESARET 941 15,457 04-09-2022, Saat: 10:10 AM
Son Yorum: wildfang
  üsteki üyeden farkınıs ne By_N0TaL0Ne 272 7,782 10-14-2015, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: Beyaz
  Alttakİ Üyenİn Burcunu Tahmİn Etme ;) _AL0n3_ 281 6,243 02-10-2014, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: acemhe
  üstteki üyenin nesine hayransın??...... rocker_nergiz 2,964 37,870 02-02-2014, Saat: 09:03 PM
Son Yorum: history
  üstteki üyenin nesine nazar değmesin?? :) okeanos 307 7,504 03-29-2011, Saat: 10:07 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 11:39 PM