:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CaN KıRıKLaRı..
:: CiMCiMe ::
Düsündünüz mü hayatinizda ki cam kiriklarini. Bir daha asla bir araya gelemiyecek olan cam parçaciklarini. Darmadagin ettikten sonra onlari toplayin bakalim simdi, tabi basarabilirseniz.
Kirilan hiç bir parça gelmez ki bir daha yerine, birlesmez ki yeniden eskisi gibi. Bende simdi ariyorum dagilan parçalarimi. Biliyorum nafile ama belki de diyorum en azindan bir kaç parça denk gelir birbirine

Kirmak kolay da, ardindan bir daha onlari biraraya getiremeyecegimizi tahmin etmek zor sanirim. Bir anda her sey bitebiliyor. Bir söz, bir hareket o kadar basit ki yikmaya her seyi. Yillanmis dostluklardan tutun da, hiç bitmiyecekmis gibi gözüken asklara kadar ne kaldiysa elimiz de bir bakiyosunuz hiç birisi yok iste.

Hayat ögretmiyor mu bize; ya da biz mi anlamak istemiyoruz sabretmeyi. Bardagin dolmasini beklemeden küçük kuytular da büyük firtinalar kopariyoruz. Ve bir hamlede elimizin tersiyle itiyoruz onca sene emek verdigimiz yasanmisliklari ve bilemedigimiz yasanacaklari. Her iste vardir bir hayir deyip kolayca ardina mi saklaniyoruz yoksa yaptiklarimizin. Kirildikça, elimizde ki parçalar çogaldikça çikmazlarimiz artiyor. Bazen kapanan bir kapinin ardindan da yeni bir kapi açilamayabiliyor.

Iste o yüzden;
Ne kadar az cam parçacagi varsa yasaminiz da sanslisiniz demektir.
Ara
jackal beyi
paylaşımın için çok sağol aşkım ve kandi adıma çok teşşkür ediyorum
Ara
Teşekkürler benden Wink
Ara
jackal beyi
güzel bii paylaşımdı ama
Ara
Eywallah sağolasın...
Ara
TutkuM
sağol canım emeğine sağlık...
Ara
Okuyan gözlerine sağlık ablam...
Ara
TutkuM
sağol bitanem sen yazarsın ben okumaz mıyım?severek okuyorum...
Ara
Eywallah ablam..Eksik olma..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüregimde Cam Kiriklari.. ÇiLeK 12 1,010 02-26-2008, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:02 AM