:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEni tut kaRtansi,F?rsat ver sana Ulasamama!!
tatlı_cadı
...

Sen, belki de bu mektubu asl?nda sana yazd?g?m? hi? bilmeden okuyacaks?n.

Her yan? hayk?r??,her yan? h?z?n,her yan? sitem olan bu beyaz kag?t belkide yetmiycek bitirmeye

kibirini,gururunu...Anlatmaya cal?st?g?m tek sey elimle dokunamad?g?m yerlere kelimelerimle yaklasmaya

cal?smak.Emanet harflerden kurulmus bu kopruden sana dogru yururken beni dusmekten korkutan tek sey cogunun

ad?n? bile bilmedigim ama senin ogrettigin duygular?m? kaybetmek.

?leride bir gun bana cok karmas?k ve anlams?z gozukecek olsada su anda avucumda kalan birkac ask parcas?n?n

huzununu sana heralde hic anlatamayacag?m.

Asl?nda butun anlatmaya korktugum yasam?n derinliginde gizli olan duygular?m o kadar ac?k ki.

Yoruldugumda,b?kt?g?mda,ucurumun kenar?nda oldugumda herzaman soguk olsalarda ellerinin tek bir dokunusunun

beni iyilestirebilecegini biliyorm.

Yanl?z?m.

Ama kendi yanl?zl?g?m? hissedemiyroum ki bu yanl?zl?ktanda kotu.

Duydugum aski,ozlemi ve bunlar? duymaktan duydugum korkuyu guvenli bir durusun ve senden ogrendigim gururun

arkas?na saklayacag?m.

Yuzumde hatta kalbimin boslugunda gordugun bu sat?rlardan bir iz arad?g?nda orada olmayacaklar.

Sana icimden nas?l yalvard?g?m? isitmeyeceksin,ve gecip gideceksin oylece yalanlar?n?n arkas?nda..

Ama butun bunlar, bu sahte kibir, bu sakac? gulus,bu guvenli durus , icimdeki sesi dindirmeyecek.

Ben belkide butun bunlara ragmen hic ald?rmadan bana sar?lman? bekleyecegim, icimden seni sevdigi hayk?rarak.

Aralar?nda dolast?g?m kalabal?kar icinde benim yanl?zl?g? goren bir tek sen vars?n.

Simdi sana kalan tek hat?ra yagmurlu gunlerdeki toprak kokusu..Bana kalansa cinayetimin ipuclar?,zanl? sen

katledilen ben...

Hicbir zaman keske dedirtmedi bana ask?n..Ama keske dedirtecek cok sey yapt?rd?..

Simdi bana soyleyecek cok seyin oldugunu zannetmiyorum.Art?k dur ve dusun ben ne yapt?m diye..Dusun ki benim

sensizligin bugusunda gozlerimden dusen birkac damla yas?,sensizligimde demlenen huzunlerimi ve hicbirzaman

dogru akmayan zaman? k?saca gercek sensizlik neymis gercekten anla...

Senden bekledigim en buyuk sey bir gulustu eskiden..Simdiyse agz?nda c?kmas?n? bekledigim tek kelime 'kal

de'...O kadar cok isterdimki bana kal demeni..
Bence art?k birseyleri denemenin zaman? geldi senin icin..Sevmek mesale,as?k olmak gibi ornegin...Ama hep

derdin ya sevgimi asla yarg?lama..
Yarg?ladag?m sadece sevgin degil,butunuyle sen..Bana yasamad?g?m seyleri yasatm?s,kalbimi tozlu raflardan al?p

tekrar ???ldatm?s biri suan nas?l olur da bana bir kelimeyi cok gorur..Anlayamad?m..Dusunmek istedim ama

korktum..Cunku her dusundugum seni biraz daha y?pratmak eskitmekten korktum..Simdi arkana donup bak ben mi

degistim yoksa degismek kelimesi anlam?n? m? degistirdi....

Ben yere cak?ld?m..Ve bu sefer keske dedim..Keske hayk?rmasayd?m seni icimden..?ld?g?m icin degilde,icimde

sensiz ?ld?m diye nefret ettim kendimden..

Dogmam?s birgunden artakalan geceden sana dogru yuruyorum.

Sana ulasamazsam,sesim ve kelimelerim sana degmezse ve sen bana bir daha dokunamazsan iste ozman

korkar?m,sonsuz ve soguk bir bosluga yapayanl?z dusecegim.

Beni tut, her seye ragmen tut kartanesi...
Ara
ROSE
çok uzun ama çok güzelmiş cnım ellerine sağlıkkkkkkkkkkkkk
Ara
friendly82
bu kadar uzun olsa bıle hepsını okudum cok saol güzelll
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayır! Bu Sana Son Şiirim Olmayacak.... *TATLI BELA* 3 483 04-15-2022, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: wildfang
  ölür Müydün Sanki Sewseydin Beni? blue 6 322 04-14-2022, Saat: 09:28 PM
  Beni terk etme.... eRCi 5 341 04-14-2022, Saat: 09:17 PM
  -Sana Bir Canı Anlatmak- ciciKIS 3 535 04-14-2022, Saat: 05:02 PM
  Acılarına Ben Kefîl'im (Sana) blue_belial 12 573 04-14-2022, Saat: 12:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:45 PM