:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnizsindir...
ceylan gözlü1
Bazı anlar vardır yaşamak istemezsin yanlızsındır.Kaçmak o yanlızlığı parçalamak için elinden geleni yaparsın. Ne yaparsan yap köşene çekilip yine yanlız kalacaksındır.Yanlızsındır çünkü...

Telefonların çalmaz arayanın soranın olmaz. Sonra uğraşmazsın da kabullenmek zorunda kalırsın yanlızsındır. Herkez gitmiştir yıkık dökük parçalarını sana bırakıp gitmişlerdir. Kırık kalırsın ardından. Telefon çalışını özlersin kulağın ordadır yada zili beklersin çalmaz yanlızsındır. Yanlızlık acıdır, acıtır. Terkedilmiş bir şehir olursun. Issızlığında kaybolursun, ağıtların bile sessizleşir yanlızlığında kimse duymaz. Hatıralarını dahi unutursun umutsuzlaşırsın. Sonra yavaş yavaş alışırsın mecburiyetten. Bir kalemin olur, bir kağıdın zehrini akıtırsın mürekkebiyle kalemin defterine.

Bomboş kareleri doldururken bi an durursun etrafına bakarsın. Yine sessizdir, ıssızdır odan bir damla gözyaşın süzülür yüzünden ateş gibi dudakların serinler bakarsın YANLIZSINDIR.
Ara
pu$4+
"Bir kalemin olur, bir kağıdın zehrini akıtırsın mürekkebiyle kalemin defterine. "bu cümleye öldüm bittim yaa süper..çalışmadı öyle...tşk_ler
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
cok guzelya yuregine saglik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Belk? Sende ??md? Ben?m G?b? ?les?ye Yalnizsindir...... eRCi 1 302 04-03-2022, Saat: 05:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Belki Sende Şİmdi Benim Gibi Ölesiye Yalnızsındır.... *TATLI BELA* 0 571 03-14-2007, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 08:20 AM