:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdalıma
EndLess
Bu gecede yalnızım sevgili.Yalnızlık yine gelip girdi koynuma sinsice. Herkes terk etse bile bir o terk etmez beni. Her gece onunla paylaşıyorum acılarımı. Her gece ona anlatıyorum sana olan hasretimi. Bir o bir de Allah biliyor seni nasıl sevdiğimi.

Resmin karşımda, haylin aklımda, sevginse kalbimde.Her zaman olduğu gibi yine beynimin her hücresinde sen varsın. Sana verdiğim sözü yine tutamadım sevgili. Gözyaşların kağıda damlarken özlemin alev olup yüreğime damlamakta. Ama yoksun… Yine yoksun… Oysa sana o kadar çok ihtiyacım var ki…

Bir bilsen sevgili içimdekileri, bir anlatabilsem sana olan hasretimi. Daha kaç gece böyle geçecek. Kaç gece senin yerine resminle konuşacağım? Sakın bana “sen deli misin?” deme. Biliyorum sevdalım. Ama aklımı da kaybetmek üzereyim kendimi sende kaybettiğim gibi.

Ne olursa olsun beni sakın bırakma olur mu? her şeye rağmen beni sevmeye devam et ne olursun. Çünkü sevginden başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Yalnızca seni ve sevgini istiyorum.

Seni Çok Seviyorum…
Ara
TutkuM
emeğine sağlık serseri...
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık serseriSmile
Ara
EndLess
abı ne adamsın zıp zıp gıbısdın ha bı orda bı orda Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sagol okuyan gözlerıne saglık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:15 AM