:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benim gerçek ve hiç bitmeyen masalımsın
ÇiLeK
kapak2ru8.jpg

Seni ne zaman tanıdığımın,hayatımda nasıl yer aldığının hiçbir önemi yok.. Önemi yok senden önce yaşadıklarımın.. Üzüntülerimin, isyanlarımın, gözyaşlarımın ve söylenen yalanların, geçmişe ait ne varsa hiçbir şeyin önemi yok artık.. O sayfaları çoktan yırttım attım ve de yaktım..

Bilmezdim hayatın diğer yüzünü senin yanımda olmadığın anlarımda.. Güneşin böyle güzel gülümsediğini, yağmurun bu kadar güzel sesi olduğunu, denizin mavisini hiç bu kadar yakından görmemiştim sensiz zamanlarımın geçmek bilmeyen hicran vakitlerinde.. Gözlerimin güzelliğini bakışlarını gözlerimde hissedince anladım.. Daha bir umutla bakar oldular geleceğe..

Dedim ya, sen varsan yanımda herşeye dayanacak gücüm de var.. Yüreğimin en deli zamanlarını yaşıyorum şimdi.. Sevmek başlı başına bir delilik değil midir zaten.. O zaman ben sana deliyim sevdiğim.. Her deliliği de yapabilirim...

Sen benim, bugünüm, yarınım, geleceğimsin.. Düşüyorum dediğimde ellerimden sımsıkı tutan sendin.. Bıraksaydın hayatı silerdim gözümü kırpmadan ama bırakmadın her defasında daha bir sarıldın.. Ve ben kokunu hissettim iliklerime kadar.. Bir paragraf açtım senle beraber ne zamandı ne önemi var.. Ama o paragrafın sonu hiç gelmedi gelmeyecek de.. Hissediyorum ve ilk defa yanılmıyorum.. Her bir sayfam senin adınla hayat buldu satırlarımda.. Bir masal gibiydi aşkımız inanması yaşatılması zor.

Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın...

alıntıdır
Ara
TutkuM
Dedim ya, sen varsan yanımda herşeye dayanacak gücüm de var.. Yüreğimin en deli zamanlarını yaşıyorum şimdi.. Sevmek başlı başına bir delilik değil midir zaten.. O zaman ben sana deliyim sevdiğim.. Her deliliği de yapabilirim...
teşekkürler canım emeğine sağlık...
Ara
:: CiMCiMe ::
Dedim ya, sen varsan yanımda herşeye dayanacak gücüm de var.. Yüreğimin en deli zamanlarını yaşıyorum şimdi.. Sevmek başlı başına bir delilik değil midir zaten.. O zaman ben sana deliyim sevdiğim..

Benımde burası hoşuma gitti..Teşekkürler..
Ara
ÇiLeK
ikinizede yürekten tşk ederimm saglun herşey gönlünüzce olsunSmile
Ara
blue_belial
Emegıne saglık cok guzel
ÇiLeK
sagol begenmene sevindimSmile
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık...
Ara
jackal beyi
yüreğine sağlık canımın içi
Ara
ÇiLeK
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık...

sagol ademmSmile
Ara
ÇiLeK
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık canımın içi

sagol bitanemSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bitmeyen Masaldır Aşk €BeRimSin 5 430 04-13-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 328 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 631 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ..Düşüme Gerçek Kaçtı..Ağladım... MasaL_perisi 29 991 04-10-2022, Saat: 04:45 AM
  BiTmeyen SevGiye GiTsede GiTmeyen SevGiLiye.... €BeRimSin 8 819 04-09-2022, Saat: 07:12 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:09 PM