:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni kıskanıyoruym işte elimde değillll:(((((((
MaSaLcI
Senİ Kiskaniyorum.İÇİmde Gururdan Eser Yok Artik. KiskanÇliÄžimin BaŞladiÄži Yerde YÜreÄžİm Tertemİz Oldu. Aydinlandi. Gururum, Zaman Zaman BenlİÄžİmİ Saran Kendİmİ BeÄženmİŞlİÄžİm,gÜvenİm Ve İnanÇlarim Hep Senİnle YaÄžptiÄžim SavaŞta Yenİldİler.bİr KiskanÇlik Hİssİ Kaldi Dİpdİrİ Ve Her Zamankİnden Daha GÜÇlÜ,kazandiÄžin SavaŞ Onu Da YenebİldİÄžİn An Da Bİr Zafer Olacak Ancak O Zaman Kazandim Dİyebİleceksİn.
Fakat Ben O Duygunun Bende FethedemedİÄžİ O Son Kalenİn Asla DÜŞmeyeceÄžİne İnaniyorum. BÜtÜn Çabalarin BoŞa Gİdecek, Senİ SevdİkÇe KiskanacaÄžim. BİrgÜn Benİ Sevmemen Bİle Bu SavaŞa Tesİr Etmeyecek. O Zaman Asil BÜyÜk Yenİlgİye DoÄžru Sen Gİdeceksİn.sevgİmİ KarŞiliksiz Birakman Bana AttiÄžin Son KurŞun Olacak. AÇacaÄžin BÜyÜk Yaraya RaÄžmen YikilmayacaÄžim, ÖlmeyeceÄžİm Anliyor Musun? Yİne Senİ Sevmeye Senİ Kiskanmaya Devam EdeceÄžİm.
Benİ Taniamdan Önce YaŞadiÄžin Yillar Var Ya; Onlari Da Kiskaniyorum... DÜŞÜn Bensİz YaŞayacaÄžin Bİr Dakİkaya Bİle TahammÜlÜm Yok Artik. BİrgÜn GÜzel BİleÄžİndekİ Saatİ ParÇalayabİlİrİm.bensİz Bİr Zamani Sana BİldİrdİÄžİ İÇİn. MÜmkÜn Olsa BÜtÜn O Dakİkalari , O GÜnlerİ Sana Yenİden YaŞatmak İsterdİm.
Sana KiskanilmiŞ Zamanlar, Mesafeler Ötesİnden Seslenmek Ne Aci Bİlemezsİn. Senİ GÖren, GÜzellİÄžİnİ Arzulu BakiŞlarla Seyreden İnsanlarinda Bu DÜnyada YaŞadiÄžini DÜŞÜnmek Ne KorkunÇ BİrŞey Anlayamazsin.
KiskanÇliÄžim Bİr Hayvanin DİŞİsİnİ Kiskanmasi DeÄžİl, Mayamizda Olan Arzunun Ötesİnde BİrŞey Şey. Ebedİyyen Sahİp Olmak Hİssİnİn Çok Üzerİnde Bİr ÖlÜmsÜzlÜk Çabasi, Bİr Sonsuzluk Duygusu...

Bİr Gün bir ÇılGınLık eDiP SeNi SeVDiÄžiMi SölEsEm AlaY AdiP GülErMisİNNNN....!!!!!!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 464 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 848 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 368 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 319 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:00 PM