:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye Mektup
KoLera
Sevgiliye Mektup

Sanirim bu gece yine en son benim odamin isigi sönecek.. Çünkü yine sen aklima geldin. Ne zaman böyle olsa karanliga inat aydinlik olur benim odam.

Az önce balkona ciktim. Bir kedi sesiydi sanirim arabanin altina siginan. Kim bilir belki yagmurdan kaciyordu. Belki de ilk defa kokrmustu sokaklardan.

Bu arada balkonda birseyin daha farkina vardm. Sigara duman güzellik katiyor geceye. Neden simdi fark ettim bilmiyorum. Sen gittikten sonra herseyde bir güzellik arar oldum, belki de ondan.

Sana birsey daha söyleyecegim ama bana yine kizacaksin. içimden balkondan atlamak geldi. Acaba düserken beni tutarmiydin merak ediyorum. Bunlari senin yüzüne söylesem, önce elime bir kere vurur, sonra da ismimi serce söylerdin. Yani bana kizmis numarasi yapardin. Ben senin numara yapmis oldugunu anladigimi sana belli etmezdim. Sende bunu bilirdin ama bilmezlikten gelirdin.

Birazdan kendime bir cay alacagim. Tabii bir bardakta senin için. Bir yudum benden, bir yudum senden... geceyi içer gibi yudumlayacagim.

Bu arada sana yeni kitaplar aldigimi söylemismiydim? Ara sira da onlarla oyalaniyorum. Bazen dalip gittigim oluyor, bir cümleyi tekrar tekrar okudugum... Ve ben, her zaman kitaplarda kaldigim sayfaya senin resmini koyuyorum.

Bazense delirdigimi düsünüyorum. Acaba gercekten delimiyim, ne dersin? Evet dedigini duyar gibiyim. Haklisin da sanirim. Deli olmasam her gece sabahlara kadar seni düsünüp, senle konusurmuydum yoklugunda?

Saat epey gec olmus.

Birazdan sabah ezaninin sesi duyulur. Hatirlarmisin, minarenin tam yaninda bir agac vardi. Her ezan okunusunda agactaki bütün kuslar ürküp kacarlardi. Sen onlari izlerdin. Benimde izledigimi sanirdin. Oysa ben seni izlerdim.

En umutsuz animda umudum. Her seyin siradan oldugu dünyada, sira disi dünyam. En özel anlarim... Düsünmeye bile kiyamadigim... Hasretinin bile güzel oldugu sevgilim. Yildizlara baktikca gördügüm... Onlar kadar imkansiz oldugunu bildigim... Yerine hiç kimseyi sevemedigim... Sen benim herseyimsin, canimdan cok sevdigim.

Neden gittin hala anlamiyorum. Unutacagimi saniyordun. Unuttum mu peki? Oysa her sey cok güzeldi. Hala gözlerinde ki isigi animsayip mutlu oluyorum.

Canim sevgilim...

Sen gideli (öldü demek dilime varmiyor) bugün iki sene oldu. Ama sen hayattan kaybetmedin, hayat seni kaybetti sevgilim. Gittiginden beri hep en son benim odamin isigi söndü. Her gece seninle konustum, yoklugunu sen sanip. Artik dayanamiyorum beni affet. Yanina geliyorum sevgilim, canimdan cok sevdigim...
Ara
:: CiMCiMe ::
En umutsuz animda umudum. Her seyin siradan oldugu dünyada, sira disi dünyam. En özel anlarim... Düsünmeye bile kiyamadigim... Hasretinin bile güzel oldugu sevgilim. Yildizlara baktikca gördügüm... Onlar kadar imkansiz oldugunu bildigim... Yerine hiç kimseyi sevemedigim... Sen benim herseyimsin, canimdan cok sevdigim.

Çok güzel ya..teşekkürler..
Ara
Firari Fırtına
Aşkın Mektupları ...

Yani yüreğin , yani sevginin .....En değerlisi bu olsa gerek ...

Sevg ...
Ara
"sEnEm"
:k::k:çok güselmiş paylaşım için tşk.:Smile
Ara
öske
güzl olmuş ellerne sağlık
-----------------------------------
içimde kopan fırtınalrı ne ben sana anlatabiliorum yada anlatmaya söz bulabiliorum hergeçn sensiz günde 1gün daha ölüorum gecelr gündüzler benim için artık hiç bişi ifade etmior benim dünyamda gündüz hiç olmuor nezaman sen geliceksin dünyama nezamn tutucaksın ellerimi ozamn güneş doğacak tekrar sabahıma ama şimdi karanlık heryer sanki hep gce hayalin hep başımda duruor seni grebilmek için gözlerimi kapatmama gerek yok 1an bile gitmior hayalin gözlermin önünden baktığım heryerde sen warsın sanki...ismin hep dudaklarımda çaresizim aslında sen yokken yalnızım buralrda kimse bilmior senin için nelr çektiğimi geçeci aşk sanıolar bilmiolarki kalbimde nekadr derin yaralar açtığını gidersen sanki ölücem sanki senden önce hiç yaşamamış gibiym senle dğmuş senle büyümş gbiyim biliorum aşkım hiç bitmicek sewgimiz emek harcadık okadr zaman sensiz geçen şu günlerimin sınu elbette mutluluk olucak biliorum özledim seni hemde çok...sayılı gün hep çabuk geçer derler bide gel bekleyene sor hergün başıma bişi gelicek die korkuorm sensiz kalmaktan we yaşamaktan...ben kimsei hiç böle sewmedim daha önce kimler geldi geçti hayatımdan ama kimse senin hissettirdğini o aşkı hissettirmedi hissettremedi bana...sewdim seni karşılık beklemeden hiç...bağlandım sana sonunu düşünmeden şimdi ise mutluyum hemde çok senin sayende bu hasretlikte biticek,çektiğim acıda ozamn daha mutlu günler bizim olucak aşkım...
___SENİ SEWİORUM CANER____-------------------------------------------------
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IsLak Mektup... in_love_girl 3 756 04-13-2022, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Y?re Mektup tatlı_cadı 6 751 04-12-2022, Saat: 05:00 PM
  Sevgiliye A??lmam?? Mektup tatlı_cadı 16 1,282 04-12-2022, Saat: 04:54 PM
  Sevgiliye Son Mektup ... Firari Fırtına 1 578 04-11-2022, Saat: 03:53 AM