:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç & Okul..!
ѕqρα кJмя
bende geLcm o okuLa Big Grin
Ara
lobelya
gel tabiki wert Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
yha saçı daqınıkLık oLmasın diye istiyoLar tmm da Big Grin

conversLerimden ne istiyoLar Angry ßnm doqru düSqün okuL ayakkaßım yok ki convers war spor ayakkaßı war :'( herqün dersLEre sırada kontroL war die qeç qirmek zorundamıyım herqün ceza oLarak ßahçe çöpLerini topLamak zorunda deqiLim ßen yaf :kizgin: :'(
Ara
ѕqρα кJмя
bensiz olmaz demi Tongue
Ara
ѕqρα кJмя
ben konuyu erkekler için açtım kızlar daa dertli :yikildim:

Ayrıca Esra sizn okuLda spor ayakkabı mı yasak?
Ara
Rüya Güzeli
ooo ne yasak deqiL ki Big Grin
hepsi yasak ouff ouff Big Grin Çok çekiyorum ßu okuLdan derse qirene kdr en az 5 öqretmen qözetLiyo sni Big Grin
Annem sadece 2 ayakkaßı aLıcam sana ßaşka aLmam dedi tmm dedim qittim 2 tane spor aLdım :yikildim:
okuLa o ayakkaßıLarLa aLmıycakLar yeni ßi ayakkaßı şart oLcak Big Grin naßcam ßiLmiyorum Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Sivri burun giii :yikildim:Big GrinDBig Grin:Big GrinD

zuaaa xD
Ara
Rüya Güzeli
İsterLerse okuLdan atsınLar qiymem Big GrinBig Grin
Conversi çanttama koyuyorum içeri qirince qiyiniyorum Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
haaaa Big Grin

zekice xD
Ara
MorciveT
Sanırım M.E.B. amacı, öğrenciye disiplinli yaşamayı öğretmek; fakat bilmedikleri çok şey var : Kendileri yaşça büyük olduklarından ve üniversite bitirdiklerinden çoğu kişi kendini zeki sanıyor ama bu böyle değil. Farkedemedikleri birşeyi daha öğrenecilere aşılıyorlar, nedir bu ; utanma ve gerçekçi olamama psikolojisi. Toplumda herkesi bir yapma düşüncesinde olunsa gerek , anormal değişiklikler ya da toparlamalar yapılmaya çalışılıyor. Bu büyük bir yanlış.

Ben farklıyım, ben diğer insanlardan farklı düşünürüm, değişik tarzda giyinirim, saç modelim farklıdır, yürüyüşüm farklıdır; ben bir insanım... Koyun değil. Her insan aynı olacak diye bir kaide yok. Şahıs topluma öyle bir aşılanıyorki, farklı giyinmek istiyor fakat bunu yapamıyor ; utanıyor, çekiniyor... Sebep olanlar buna göz yumuyor, onlara göre düzen bize göre saçmalık. Tabiki de saçmalık. Gelişmiş toplumlarda bu tür normlar kesinlikle yoktur.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:57 AM