:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adaletin sevmekse cezam yağlı urgan olsun
azazil
biliyorum bu gece gideceksin hayatının en mutlu anını yaşayacak ve nikah masasına oturacaksın.sağında solunda seni izleyen sevdiklerin olacak.damamt adayı sessizce yanına oturacak.ve sana bakacak tebessümle sonra biran müthiş bir sızı hissedeceksin kalbinde gözlerin dolacak.herkes mutluluktan sanacak aslında sen azazile ağlayacaksın.belki gelir diyeceksin nikahıma belki görürüm son bir kez daha.anlayacaksın aslında sorgulayacaksın neden burdayım diye kendini.

sonra aklına gelecek moda sahilinde hıçkıra hıçkıra ağlarken elimi omzuna koyup bu da gecer dediğimi.elimdeki mendille gözlerindeki yaşı sildiğimi hatırlayacaksın.çabuk dön demiştin bana ama dönemedim işte vatan sevdası bağrımda bir kurşun gibi kalırdı gitmeseydim.sen o kıyamadığım elleri başkasına tuttururken ben o soğuk gecelerde senin isminle tuttum 3-5 nöbetlerinde sen sandığım silahımı.
bir mektup bile atmadın bu adama o soğuk gecelerde ısıtsın diye kendini kıydın bana gulum bu genç yaşımda.düşman ellerinde hukumlu yaşarken ben sen düğün telaşında idin.hukmum verildiği gece sen başkası ile romantizm diye adlandırdıkları ve seninle onun başbaşa bir odada kaldığın o lanet gece de ben seni de kendimi de kaybettim aslında.zenginlik uğruna bir gecelik kadın oldun.benim tutmaya bakmaya kıyamadığım herşeyini o gece hiç tanımadığın birine hayasızca sundun.sırf zengin olmak için sattı seni ailen.hemde sen hiç ses çıkartmadan.söyle bana gulum şimdi adaletin nedir senin ?

seni her saniye acı çeke çeke seven mi haklı ,yoksa babasının parasıyla delikanlılık ,erkeklik yapan mı haklı?

haklısın fakirim sana fazla birşey veremem ama madem istediğin bu idi neden beni sevdiğini bekleyeceğini söyledin.

yalanmış sevdan ,yalanmış sözlerin,demişlerdi de inanmamıştım kırmıştım en can arkadaşlarımısenin için.vargit şimdi hakettiğin dunyaya vargit o yalan riya dolu dunyana.

ben mi ne mi yapacağım.
unuttun mu ben azazilim.sevsemde ölüm gibi severim.
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Haketmeyeni bu kadar sevme bence..
yüreğine sağlık...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 355 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 973 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 329 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 419 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 318 04-09-2022, Saat: 08:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:18 PM