:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yanlızlığım :(
pu$4+
buyukyalnizlikcj2.jpg

Merhaba yanlızlık gel yanıma
Bu aralar senle olmayı çok seviyorum
Biraz kal benle
sakın ha temelli bırakma beni
Ama bu aralar çok kal benimle
Sana çok ihtiyacım var yanlızlık
Hadi gidelim deniz kenarına
Oturalım kumların üzerine
Ama sadece sen ve ben
Sonsuz maviliği seyredelim
Bak yanlızlık sonsuzluğa bak
Maviliğin sonsuzluğuna
Sanki beni çağırıyor uzaktan
Gel diyor burası daha yanlız
Yürüsemmi acaba sonsuz maviliğe
Söylesene yanlızlık susma
Sonsuz yanlızlığa gitsemmiii....???*
Ara
pu$4+
bu da benim itirafım...acı ama öyle......
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]sakın öyle düşünme...etrafına bir bak, herkes senin gibi düşünseydi ne olurdu...

dertler sıkıntılar paylaştıkça azalırmış...

bende yanlız kalmak istiyorum ama olmuyor. içimdeki sıkıntı gitmiyor o zaman, daha çok üstüme geliyor...
[/COLOR]
Ara
TutkuM
elifim adem haklı canım ya biz varız derdin varsa paylaşalım azalsın içide büyütme sıkıntını canım..
Ara
:: CiMCiMe ::
Bende onlara katılıyorum..Sonsuzluğu seçmek sadece bi kaçıştır,kurtuluş yolu değildir..Wink

Bak bi etrafına seni ne kadar da önemseyen seven kişiler var..Wink
Ara
pu$4+
HEPİNİZİ ÇOOOOOK SEVİYORUM AMA OLMUYOR İŞTE....PAYLAŞSAM BİLE OLMUYOR HERŞEY ONA BAÄžLI ((kankardeşime)) .....BANA GÜVENMİYOR....TEK SORUN BU İŞTE....
Ara
CReATuRE
Bende bundan bikaç hafta önce derin bir boşluğa düşmüştüm ve uçurumun kenarından döndüm bunu bazıları bilirler...Ama sonra kendime geldiğimde göçrdüm ki ne kadar yanlış ve çocukça bişey yapmışım...

Hayat öyle bir hal almış ki en ufak bir durumda ölümü çare olarak görür olduk...Bu bizim düşüncemiz acizlikten başka bişey değil...

Sen sen ol kim ne derse desin kim senin hakkında ne düşünürse düşünsün kendini üzme...Kankardeşim bana güvenmiyor demişsin bence sırf bu yüzden bu gibi düşünmen olmamış...Hayata sımsıkı tutun...Çevrene bir bak istersen sen kendini bildikten sonra çevrendekiler seni bildikten sonra gerisi boş...Biraz zaman ver kendine bişeyleri göster o kişiye hala inanıp güvenmiyorsa sorunu kendinde değil karşındaki insanda ara....

UNUTMA Kİ HAYAT HERŞEYE RAGMEN YAŞAMAYA DEÄžER...
pu$4+
yaa abi inan ölüm lafından nefret ederim hatta hiç kullanmam...kullananada kızarım..bana yakın olanlar bunu bilir....ama bu sene haytımın en iğrenç senesiydi....o kadar acı keder çektim ki hastanelerde bile yattım onun için...tabi tek güvenmemek değıl başka şeylerde var......ama boş verin yaa....
TŞK_LER ABİ DEDİKLERİNİ DENEYECEÄžİM....
Ara
CReATuRE
tşk ederim dediklerimle azda olsa yardımcı olabildimse ne mutlu bana... WinkWinkWinkWinkWink

Ama bir konuda daha yanılıyosun konu başlığında yanlızlıktan bahsetmişsin...Yanlız değilsin bizler burdayız ve her zaman senin yanındayız bunu unutma yeter WinkWinkWink
pu$4+
oldun abi çook sağol...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:14 AM