:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hepi börti tuu yuuuuuuuuuuuuuu :D
blue_belial
kral39 (41), muammer (32), arslamfirari (27), murat mt (27), ramonaz (26), hi?.. (24), Tahir (24), goksar (23), Gökhan (22), Evil_Dream85 (22), busem (20), MaTaDoR (20), esmer bomba (19), sensizlik (19), gs-_-1905-_-gs (17)

Hepünüzün doğduğu şu gün kutlu ve mutlu olsun hepünüze ve hepümüze Big Grin
sizleri tanımıyom ama napım can sıkıntısından Big Grin dedım su garıblerın dogum gununu kutlıyım barım, herkes unutmus Big Grin

sız sımdı benı duymuyonuz ama, ıns bu yıl en guzel hatunlar pesınızde surum surum surunurde yuz vermessınız Big Grin
(Kızlar ıcın) ıns sızınde erkek arkadasınız sızı aldatır ve bundan sora kımseye haddınden fazla guvenmemeyı ogrenır, bundan 10 uzerınden 10 bı ders alıp
gıdene bosver, gelene hosgeldın" de mesını bılır, Sıbel Can'ın tayfasına katılırsınız Big Grin

Tekrardan en ıcten saf temız ve tum kıbar dıllerın en guzel bılmedıgım kelımelerını sıze soyluyorum ve dıyorumkı
Sızde bana dua edın az Big Grin

Türk
Öğün
Çalış
Güven Big Grin

Ne mutlu turkum dıyene Big Grin
En buyuk FenerBahce Big Grin
sızı unutmıcam Big Grin
yarın iftara bekliyom hepinizi Big Grin
:: CiMCiMe ::
Allah iyiliğini versin emi Smile Gece gece hiç güleceğim yoktu Smile Sen beni güldürdün Allah'ta senin yüzünü kızlardan yana güldürsün Smile He bu arada herşey de gönlünce olsun zaten 3 gün sonra hayat bitiyo Big Grin Bide çok düşüncelisin Smile

Doğum günü olan arkadaşlarıma da sağlıklı,mutlu,bol kazançlı daha nice seneler dilerim..Umarım herşey gönlünzce olur..
Ara
blue_belial
Smile eywallah saolasın
_BarBie_
Allaaaaaaaahhh senııde sevenlerıne bağışlasınn Big Grin hiç güleceim yoktu valla ii geldi sağol Big Grin adı gecenn tüm arkadaslarında doğum günleri kutlu olsunn.....Nice mutlu senelere...
Ara
AsLı
Faruk abi dogallıgına bayılıyorum Smile ben dua edicem sana..Smile
Ara
blue_belial
Smile et AsLı et, bu aralar cok lazım

saolasınız, güldüyseniz eğer yürekten, baska sey istemez.
ÐŽeşaren
Iyiki Dogmuslar..Iyiki bu Konuyu actin FarukSmile
aralarindan biri benim uzun zamandir tanidigim bir Arkadasim, suan Askerde Smile Evil_Dream85 ..

Dogumgünlerini en icten dileklerimle kutlarim ..(:
Nice Yillara..
Ara
blue_belial
eed, hepi börti tuu yuu evil dream senı seviyok Big Grin
blue_belial
oöjmöömbhövmöf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:43 PM