:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Seni Yazıyorumm
MaSaLcI
Sana Seni Yazıyorum
Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdı,kalemi elime alıp,seninle dertleşmek,yalnızca sana yazmbeyaz ve yalnızca seni özlemek geliyor içimden.Sana yazmbeyaz.'Sana seni Yazmbeyaz'

Seni ve yüreğimde anlam bulan duyguları...Sana ait yüreğimin derinliklerinden kopup gelen artçı şokları anlatmbeyaz ve toprağı alnından öperken yağmur taneleri,tüm banliğimle sana yağmbeyaz istiyorum...

Bu gece dudbeyazlarımdan dökülen her kelimede sen varsın ve yine sen varsın yarım kalan sevdamın eksik taraflarında.Bomboş ve sessiz kaldırımlarda yürürken seni haykırıyorum sensizliğin inadına! Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum.

Bu gece gene yağmur yağıyor.Yağmur yağıyor gönlümün sensizlikle yanan her yerine.Yağsın,yağsın ki sbeyazlasın sensizliğimde döktüğüm gözyaşlarımı!Ve yine sbeyazlasın sensiz geçen bomboş hayatı...

İşte seni haykırıyorum sensizliğe alışamamış yüreğime,işte seni yazıyorum!!!

Bu gece gene yağmur yağıyor.Senyoksun oysa biliyorum ve üşüyorum sensiz kaldığım saatlerde. Gözyaşlarımı efkarıma kattım bu gece. Sevdamı,umudumu ve seni kızgın 1 sel gibi kalbime beyazıttım.

Bu gece yağmurla beraber gözyaşlarım yağıyor ve ismini yazıyor sensizliğin acısı ile kıvranan kaldırımlara.Süzülen her damlada sen vardın ve yine sen vardın gecenin en siyahnlık anında. o,doya doya bbeyazamadığım gözlerin,gözlerimin içine 1 kez daha değseydi ve tebessümünden 1 gül açsaydı yanbeyazlarında,yetmez miydi? 1 bbeyazışın 1 ömüre değmez miydi?

İsmini kazıdığım kaldırımlara sanki sen yağıyorsun yağmurla 1likte ve sevgin yağıyor yüreğime...Yalnız ve bomboş odamda sen varsın hala.Hala sensizliğim duruyor yanı başımda...

Bu gece gözyaşlarım yağıyor sensizliğimle 1likte kaldırımlara.Seni arıyorum,erimekteyim...siyahnlık geceye inat ay gökyüzünde...

Ve gökyüzü yüreğimde..........
Ara
TutkuM
güzeldi emeğine sağlık..
Ara
:: CiMCiMe ::
Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum.

Teşekkürler..
Ara
no_fear
eline ve yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Bekledi?im Kadar- H?ncal Ulu Firari Fırtına 1 340 04-05-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  1829 kere seni seviyorum!! >As!_M€L€q< 3 551 04-03-2022, Saat: 02:03 PM
  Ben Ve Gecelerim Hep Sevece?iz Seni €BeRimSin 5 624 04-02-2022, Saat: 07:15 AM
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,204 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Her aklına geldiğinde kırılgan sesiyle sessizce "Seni Seviyorum " diyordu... acemhe 9 2,021 01-21-2014, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: onaç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 10:15 AM