:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makyaj yapanlar m? yapmayanlar m?..???
w00w
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak sana yukardaki makyajl?lardan al?y?m..Big Grin ama istersen makyajs?z olanlar?ndan da sana bi k?s al?r?m..Big Grin Big Grin hatta istersen 1 makyajs?z 1 makyajl? 2 kuma al?r?m..Big Grin Big Grin Big Grin

ei de ben eflencem diom Big Grin onlar gibi ?ocuk yapmak i?in Big Grin alm?cam yane Big Grin hem sana nolio yoqsa eflenme teklifimi edion bana ? Big Grin abinim lem ben senin. aaa aip Big Grin sayg?s?z ?ey Big Grin
Ara
tatlı_cadı
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ei de ben eflencem diom Big Grin onlar gibi ?ocuk yapmak i?in Big Grin alm?cam yane Big Grin hem sana nolio yoqsa eflenme teklifimi edion bana ? Big Grin abinim lem ben senin. aaa aip Big Grin sayg?s?z ?ey Big Grin

hi?de bile..i?te eveneceksen sana bu k?slar?n birini al?y?m dedim..Big Grin ?imdi benim dedi?ime bak senin dedi?ine bak..Big Grin sap?k abi seni nolcak..:p Big Grin
Ara
w00w
det Big Grin ne alaka Big Grin şu güzelliklere tatlılıklara baksana Big Grin alt üstü geyik yapıos Big Grin
Ara
tatlı_cadı
ne alakası yok ki..Big Grin Big Grin
Ara
ROSE
Çok Şeker Ccanim Bunlar Ya....yeeeyİİmm Ben Onlariii Oy Oy Çok Tatlilar ........ TeŞekkÜrler
Ara
gurbetci
ayyy ayyy cok tatli hepsi yaaaSmile
sagol canim paylasimin icinWink
Ara
tatlı_cadı
saqoLun beqendiqinize sefindim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:42 PM