:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Mi?avatarmi? Imzami?
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
hepsiiiiiiiiiiBig Grin
Ara
Yenemuko
bilmiorum speedy ne zaamn kızlar peşime bırakırsa o zaman değişir sanırım Big Grin

hepsi Big Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
hepsiiiiiiiiiiiBig Grin
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmiorum speedy ne zaamn kızlar peşime bırakırsa o zaman değişir sanırım Big Grin

hepsi Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim: ßu DuruuM Tam TezaTıı oLmasııN ßıRaKMaYan KızLar yaNii Big Grin :yikildim::yikildim::yikildim:

Hepsii Big Grin
Ara
Yenemuko
cıx sanmam o kadar diorum bırakın peşimi ama dinleyen kim Big Grin

hepsii
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cıx sanmam o kadar diorum bırakın peşimi ama dinleyen kim Big Grin

hepsii

icon10.gificon10.gificon10.gif SaKıız GißiSiin YeNeMuKo ßeNCe KurTuLamaYan CaNıım KıızLar icon10.gificon10.gificon10.gif

HePsii Smile
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gificon10.gificon10.gif SaKıız GißiSiin YeNeMuKo ßeNCe KurTuLamaYan CaNıım KıızLar icon10.gificon10.gificon10.gif

HePsii Smile

cıx ben sakız sevmem bu yüzden sakız gibide olamam Big Grin

hepsi (senidemi gündemime alsam acaba Big Grin)
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cıx ben sakız sevmem bu yüzden sakız gibide olamam Big Grin

hepsi (senidemi gündemime alsam acaba Big Grin)

icon10.gif meCazii MürSeLL yapTıım ßea icon10.gificon10.gificon10.gif SaKıız Senii icon10.gificon10.gificon10.gif

HepSii Smile
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gif meCazii MürSeLL yapTıım ßea icon10.gificon10.gificon10.gif SaKıız Senii icon10.gificon10.gificon10.gif

HepSii Smile

biliorum ama olsun ben sakız gibi deilimdir sadece hayran kitlem fazla ondan yani Big Grin

hepsi (parantez içinde bişey demiştim ama sen bişey demedin Big Grin)
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliorum ama olsun ben sakız gibi deilimdir sadece hayran kitlem fazla ondan yani Big Grin

hepsi (parantez içinde bişey demiştim ama sen bişey demedin Big Grin)

:yikildim::yikildim::yikildim: HayRan KitLeSiiYmi$$ KiLiitLenMe SonRaaaaaaaa Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim: paRanTezzzzLeRR açMııOrr ßeNi Big Grin

HepücüÄžüü Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  en karizma nick kimin? bebiS 259 7,572 07-30-2008, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: nry8
  ALTAKİ üyeye yeni nick bulun korkusuz 41 2,988 06-30-2008, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 09:24 PM