:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ramazan ayı we sokakLar !!!
Rüya Güzeli
Ramazan ayına qirmiş ßuLunuyoruz. Sokakta o kadar kimsesiz ßir parça ekmek ßuLamayan insanLar war yüce raßßim için aç kaLdıkLarı haLde ßizden aç oLanLar wardır diyip o ßir Lokma ekmeqide yemeyip aç kaLıyoLar.Ewet onLardan aç insanLar war !!!
yoLda yürürken ßirşey yemem ya ßir köşeden küçük ßir çocuk fark etmeden ßana ßakarsa. ßu kdr dışarda oruç oLan insanLar oLmasına raqmen neden üLkemizde dükkanLarın ßaşında ßaqırıLa ßaqırıLa insanLar yemek yemeye çaqırıLıyo. Ucuzmuş kaLiteymiş o ucuzLuqu aLamayanLar war. Sizin ruhunuz qißi ucuz oLmayanLar da war. İmanınız yoksa ßunu yerine qetirmiyosanız ßari ßunu yerine qetirenLeri düşünmeden de davranmayın. Kapatın dükkanınızın kapısını oranın siz ßaqırmadan da restaurant oLduqunu anLıycakLardır. İnsanLar nefsine hakim oLmaLı ßu ramazan ayında da ßir çok kişi ßunu ßaşarıyo. O kötü nefsinizi üLkemize we ßütün müsLüman aLemine yansıtmayın !!!:kizgin:
Ara
aMyLee
herkes duyarLı oLsa cevresindekiLere yardım ettse hiç sorun oLmucakk

ama biss sadece kendimisi düşünüoss sadece kendimizzi Angry

off ...ve hiç bi zaman şükretmesini bilmioss ....

cnm çok sağoL.. içindekiLeri bisLen payLaştığın için ..
Ara
Rüya Güzeli
Sende saqoL cnm
ßiss ewimisde oturuyorus sorun yok ama yha dışardakiLer_?
Kimse dönüpte onLara ßakmıyo herkes para derdine düşmüş.
Ara
aMyLee
cnm ya öLe bis yine iss asLında haLimize şükretmemiss Lasımm

bide afrikada nijer de ya onLarr
ooff saten i değiimm ..

yicek doru dürüst hiç bişiyleri yokk ve hastalıktan daha önemLisi açLıktan ölüoLarr Sad::'(
Ara
Rüya Güzeli
ALLahımıza ßin şükür. ALLahım oLmayanLara da wersin.
Ara
aMyLee
AMİNN.... inşLh.
Ara
GCLRNFNS
janım benim ne güsel şeyleri ele almışssın
sana tşk ederim sölencek herşeyi sölemissinn
saol varol rüyagüselimiz......
Ara
Rüya Güzeli
ßen tşk ederim
aßicim ßu kdr kötüLük warken ßis ßu kötüLükLeri yok etmeye çaLışırken arkamızda oLan dostLarımız aßiLarimiz aßLaLarımız sizLer warsınız.
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen tşk ederim
aßicim ßu kdr kötüLük warken ßis ßu kötüLükLeri yok etmeye çaLışırken arkamızda oLan dostLarımız aßiLarimiz aßLaLarımız sizLer warsınız.

abileriniz ablalarınız herzaman sizin yanınızda esrjım hiç merak etme sen
ben birine kardeşim demissem bu sadece nette kalmaz bunu en iyi
bilenlerden biri sensinn janım benim sizler bizler birbirimizin yansımasıyız janım benim saol güselim benim......Smile
Ara
Rüya Güzeli
ßiLiyorum aßicim qerçek ßir dost aynı zamanda aßi oLan ßirisin ßen teşekkür ederim ßni ßu qüzeL yüreqinLe düşünceLerinLe aßiLiqin dostLuqunLa yanLız ßırakmadıqın için. Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:02 PM