:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinizden Geçen Güzel Cümleler
kı@ymı@k=)
sen dalga ol ben kum.. hep bana gell hep derinime işle..yavaşş yavaşş süzüll kalbimden.. aşk oll.. sevda ol.. ben ol.. sonra benden bir parça al içine.. biriktir yüreğindee sevgimi.. gel tek benimm dalgam ol.. Smile
Ara
Firari Fırtına
Senin dalgan olacağıma , dalgalarda boğulurum daha iyi Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sende herşeyi üstüne alınma Big Grin bakalım ben senin dalga olduğun yerde kum olurmuyumm Big Grin.. Big GrinBig Grin senn git.. neysee Big Grin sen kendi kendine takıll ben yazar çizerim..
Ara
Firari Fırtına
Senden kum olmaz zaten Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
O sevgileri yaşatır ,
O sevenleri korur ,

O sevenleri bir tutar ,
O sevenleri sever ,
O sevneler için yaşar ,
ama ................
Gülün Kaderi Solmakdır ...
Ara
kı@ymı@k=)
hakedeneeeeeeeee.. Big Grin herkes haketmezz..
Ara
Firari Fırtına
Uslanmaz olan gönül bir bana yar değildir elbette . Niye olsun ki , niye o gönül bana gelsin ki . Yüreğimden okudum seni , öyle ezberledimki , aklımdan çıkman mümkün değildir , imkansızım oldun sen . Sonrası Allah kerim , ne yapalım her yüreğin bir özü vardır ya , özümde sözümde bu olsun sana ..............
Ara
Firari Fırtına
Sevdam yüreğimde kor misali yakar durur beni , sessiz ve yavaş yavaş . Bu çile bu ızdırap çekilirmi bilmem ama çekeceğiz sanırım .
Ara
Firari Fırtına
Bir zamanlar hayellerimi süsleyen pembe düşlerim ve bu düşlerimin içinde en önemli değerim olan sen vardın . Tabi o zamanlarda senin bundan haberin dahi yokdu , olamazdı . Hani insana arada bir suskunluk gelir ya , aynı o şekle büründüm bende ister istemez suskunlaştım . Sonra bunun nedenlerini sordum kendime , nedeni basitmiş korkuyordum sensizlikden . Vayy be .. Sensizliği düşünmeyen bir ben , sensiz olmakdan sensiz kalmakdan korktum . Evet evet itiraf edeyim korktum .
Ara
Firari Fırtına
Bile bile ölmenin mutluluğu içerisindeyim . Varsın yaşıyordum , yokluğun zaten ölümdür . Ömrüm ise boşadır be yüreklim . Boşver sana seslenmek istemiyorum , ben sadece kendi içimi dökmek ve kendimi yargılamak istiyorum . Suşlu benim , sen haklıydın . Sen haklıydın . Derdim beni yer , ben çilemi . Çilem gönlüme ağır , ağrım yüreğimdedir .

Anlayacağın özümü kaybettim .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güzel Bir Söz.... isimyoq 4 645 04-14-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Güzel söz..6 Liseli_kız 1 394 04-12-2022, Saat: 05:18 PM
  Güzel söz..5 Liseli_kız 3 523 04-12-2022, Saat: 05:15 PM
  Güzel söz..4 Liseli_kız 2 486 04-12-2022, Saat: 05:14 PM