:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinizden Geçen Güzel Cümleler
mertb77
insanlar bir kırmızı gül peşinden koşarken,ayakları altında ezilen papatyaları görmezler ....
mertb77
bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere,hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense Sad

SuSaRaK ÖzLüYoRuM...
Alem-i Sı@r
Seversen seni seveni, sende olursun sevileni!
Alem-i Sır
Ara
mertb77
Sevmek gözyasi degildir akip gitmez Sevmek bir mevsim degildir gelip gecmez Sevmek bir ömür degildir,ölünce bile bitmez.
fındık-s
senin olmanın en zor yanını ne biliyomusun? nerden bilceksin sen hic benim olmadın ki olsaydın özlemezdim, seni yanındayken kıskanmazdım, korkmazdım yollarda yürümekten, ıslanmazdım yagmurda, yıldızlara aya dert yanmaz böyle herşarkıda sarhoş olmazdım, korkmazdım seni kaybetmekden ama nerden biliceksin sen hic benim olmadınki YA AKLIN BAŞKA YERDEYDİ YA YÜREGİN...
fındık-s
bir gün baska bir sevgi icin atarsa kalbin..icinden sevgimi söker alirim...ben sensiz...sen sevgisiz ve kalbine sahip olmaya calisan kiside ellerinde sevgisiz bir yürekle yasamak zorunda kalir...
fındık-s
Aşk bendim, yürek bendeydi..... duygu bendim, bedenim sen... gözündeki ışık bendim, göz sen... sen baktın sevgili, sana duyguyu yükleyen hep ben oldum... sandım ki benim çağlayanlarım var seni içine alacak. Sandım ki beni aşan aşkım seni de saracak, hapsedecek... sandım ki yüreğimdeki sevda yükünü sende sırtlanacaksın... sandım ki aşk iki kişiliktir sevgili... aşk gelir alır gider....
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ........
Ara
fındık-s
Binlerce yıldır suçunun ne olduğunu bilmeden kürek cezasına çarptırılan hükümlünün,
bir gün özgürlüğüne kavuşacağını hayal ederken,
gözlerinde saklı kalan son umudu korumak için direnmesi gibidir
SENİ SEVMEK....
fındık-s
Bİten Bİr AŞkin Can Damarini Kestİm Ben

“Zaman içindeki acıyı yıkayacak”
“Acı zamanla yıkılacak…….”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güzel Bir Söz.... isimyoq 4 645 04-14-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Güzel söz..6 Liseli_kız 1 395 04-12-2022, Saat: 05:18 PM