:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinizden Geçen Güzel Cümleler
Dostcu
ALIŞMA BANA;
Ne yapacağım belli olmaz,bugün varım yarın birden yok olurum…
DOKUNMA BANA;
Kapanmamış yaralarla doluyum,canımı acıtma bi yara da sen açma…
SEVME BENİ;
Yoğun duygularımda kaybolursun,tutuştururum…
İSTEME BENİ;
Yasaklarla boğuşursun,engellerle doluyum…
ÇÖZMEYE ÇALIŞMA SAKIN;
Seninle karışır iyice kördüğüm olurum…
ANLAMA BENİ;
Ben kendimi anlarım,ben böyle mutluyum…
AŞKI YAŞATMAMI İSTEME ASLA;
Ben aşka yıllardır inanmıyorum…
GÜVENİYORSAN KENDİNE;
İNANDIR BENİ AŞKIN VARLIÄžINA;
SONUCUNDA ÖYLE BİR AŞK YAŞATIRIMKİ;
VAZGEÇEMEZSİN,TUTKUN OLURUM.!!!
Ara
Aşksı@z
Sessiz geceler benim için sığınılan bir liman sanki. Kendimi bulup bulup kaybettiğim karanlıkta, şöyle bir uğradığım kelime hazinem de bir anlam ifade etmiyor. Düşünüyorum da bu güne kadar hep; gibi yazmışım, gibi okumuşum, gibi söylemişim ve en önemlisi; gibi sevmişim...
Ara
Aşksı@z
Üzülme sen ben acımı da !çekerim sevdamı da! Adam gibi girdin madem kalbime adam gibi de çık git gideceksen.

Yeter ki adı ihanet olmasın gidişin
Ara
fındık-s
en ulaşılmaz noktalara, çıkılmaz doruklara vardırdın benliğimi terkedilmiş bir limanda kendi halinde bekliyen köhne gemileri gizli denizlere açtın... ben o maviliğin yolcusuyum sıkılmaz yolcusu.. adın bir dönülmezliğin simgesi artık sen sözcükleri ölümsüz kılansın; sen umudun, sen aşkın, sen özlemin, sen hayatın adısın ve senin adını anmak bile tarif edilemez bile sevinç yayıyor içime. şimdi yaşamayı seviyorum işte. çünkü içimdeee sen varsınnn......
Aşksı@z
bu gece bir şeyler değişecek, sen gideceksin, ben biteceğim. ardından isyanlar, isyanlar...

bu gece bir şeyler bitecek, içimdeki sen, hayalindeki ben gidecek, ve bir daha asla geri gelmeyecek.
Ara
Aşksı@z
Öyle bir şeylerin hoşuna gitmesi değil bu.Sevmek nankörce olmaz öyle herkesin sandığı gibi...Gerçek sevgi koşulsuz sevdiğinde çıkageliyor...Neden sevdiğini bilmeden seviyorsun...
Ben seni bir şeylere rağmen değil ben seni rağmensiz seviyorum. ...Ruhumsun çünkü...Seninle sıcak ve canlıyım.Sensiz bir morga yakışıyor bu beden ve uçmaya varacak gibi her an bu ruh...
Ara
Aşksı@z
Özlüyorum...
Uyumak uzak kalıyor artık bana...Hem hiçbir şey yapmıyor hem çok şey yapıyorum...Aldığım her nefesle seni yaşıyorum ve seni özlüyorum...
Ara
fındık-s
benden bir iz kaldıysa ne olursun iyi bak, nasip degilmiş bana kollarında uyumak...
fındık-s
gerçekten aşık olduysanız ve seviyorsanız asla bırakmayın ben bırakmak zorunda kaldım şimdi o evli ve ben hala kimseyi sevemiyorumSad
fındık-s
dün gece yağmurla yarıştım o yağdı ben ağladım .. o güneşi bulutları anlattı bana ben ona seni anlattım... o güneşi bulutları ne kadar sevdiğini söledi bnde ona seni ne kadar çok sevdiğimi söledim....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güzel Bir Söz.... isimyoq 4 637 04-14-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Güzel söz..6 Liseli_kız 1 393 04-12-2022, Saat: 05:18 PM
  Güzel söz..5 Liseli_kız 3 521 04-12-2022, Saat: 05:15 PM
  Güzel söz..4 Liseli_kız 2 484 04-12-2022, Saat: 05:14 PM
  Güzel söz..3 Liseli_kız 1 414 04-12-2022, Saat: 05:12 PM