:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O bunu okuyor o an ne sölemek ıstersınız .....
Melek06
Aylarca gezindim, yikik ve saskin, Benligim bir kazan ve aklim kepçe, Deliler köyünden bir menzil askin, Her fikir içimde bir çift kelepçe..
Ara
EndLess
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim o? :yikildim:

tayyip okuyosa uyan ülke elden gidio laan :yikildim:

bush okuosa sawaşa hayır adamım :yikildim:

cem yılmaz dıyo yaa reklamın bırınde toplumsal msj vermeyı bırakalımm :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: sende bırak toplumsal mesaj vermeyı:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
sersi eitim şart dostumm :yikildim:
Ara
Gulguzeliii
ne yapcagımı bılmıyorum hıslerım cok karısık allahım ben ne yapıyorum ya yardım et bana....
rapunzel
canım sıkılıyor.nerdesin ya seni bekliyorum sabahtan beri demek isterdimBig Grin
ama yok o yüzden diyemiyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
Sn qeL konuşcas senLe qörürsün sen Big Grin derdim okusaydı Big Grin
Ara
EndLess
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
_E_L_İ_F_C_A_N
Allahim Nolur Yardim Et Bana Artik Ne Gecelerim Gündüz Oldu Ne De Ağlayarak Geçen Yüreğimdeki Sizi Geçti Neden Bunlar Yaşaniyor Neden şuramda Bir Aci Sanki ölecek Mişim Gibi Bir His Var Içimde. Her Gece Yatağima Yattiğimda Sanki Boğazimi Sikan Birisi Var Miş Gibi Geliyor ölüyorum Diyorrum ölmüyorum. Allahim Sen Bana Yardim Ettttt.
Ara
ceylan gözlü1
seni sevmiştim oysa.......
Ara
^^Dark_angel^^
(((unut demiştin ya unuttum işte...bide, unut beni unuttuğum gibi seni unut ki bni yanındakibi aldatma...BİR ŞEHİR YAKINIMA BİLE YAKLAŞMA))) demek isterdim Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  düşünün ki o bunu okuyacak.... okeanos 689 17,648 11-04-2022, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: SunSet
  Hayat Bana Bunu Bunu Ögreti.. BiRiciGim 83 4,879 11-04-2015, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Beyaz
  Buğulu Cama Ne Yazmak İstersiniz :) by€mo 422 10,160 10-20-2015, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: acemhe
  ŞAUn KApı ÇALSa kiMiN GeLMEsiNi iSTErsiNİz?? dj_FoRzA 147 5,957 10-19-2015, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: acemhe
  Düsünün O Bu Yaziyi Okuyor...Ona Ne Demek Isterdiniz? GCLRNFNS 16 1,298 07-09-2008, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 03:19 AM