:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şuanki ruh halini 1 smileyle ifade et....
ѕαкℓı@мѕı@η
ellenin degdigi yerde gül biter cekkk canin sagolsun
Ara
blue_belial
Smile .
aMyLee
15.jpgağLıyorum sadece !!...
Ara
GCLRNFNS
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:15.jpgağLıyorum sadece !!...

leylacım kendini çok üzüyorsun emin ol bu
benimde canımım sıkıyor herkonuda bunu dile getiriyorsun
seni görmeyen inanki seni yaşlı sanıcak sen daha çok gençsin evet bi ayrılık yaşanabilir bunu doal görmen lasım tabiki içinde sevgi varsa üzülürsün
ama ati abin sana tek bişi sölesin bunu unutma eger bi ilişkiye başlıyosan
mutlaka hep mutlu olcam diye bakma buşekilde olan sorunlarada kendini
alıştırmalısın dünya halinde çok daha kötü şeyler oluyor evli olan insanların birbirlerini aldatması çok severek başlanan evlilikle sonuçlanan bi evliligin
gün geçtikçe bittigi gerçegi yani daha bunlar gibi niceleri oyüsden derimki
daha çok gençsin güselsin üzül ama içine kapanık olma çevrene biraz daha pozitif enerjini saç insanların seni tanıumasına izin ver benden bu kadar janım benim şimdi senin yerine ifadeleri ben koyuyorum bundan sorada bu ifadeyle yaşamanı temenni ediyorum eyvallah......

SmileSmile bu ifadeler ben ve amylee aittir kopya çekmek kesinlikle yasaktır.....Smile
Ara
Rüya Güzeli
aßim aMyLee ßikaç parça qururu oLan insanLar için aqLamıyo Smile
Onun Derdi ßaşka we çözüLcek ßu akşam o derdi Smile
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßim aMyLee ßikaç parça qururu oLan insanLar için aqLamıyo Smile
Onun Derdi ßaşka we çözüLcek ßu akşam o derdi Smile

inşalah esrazım yaa ben sizlerin bu durumlarını gördükçe gerçekten
üzülüyorum bende beklicem inşallah sorun neyse çözülür ve o eski amyleemizi geri görürüz.....Smile
Ara
Rüya Güzeli
Ewt en doqru kararı werdik LeyLayLa inş. ßnm düşündükLerimi yapar we sorunu çözüLür Smile
Ara
Psycho
Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley21:Confusedmiley21:
Ara
Melek06
:$:$:$:$..................
Ara
Melek06
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:leylacım kendini çok üzüyorsun emin ol bu
benimde canımım sıkıyor herkonuda bunu dile getiriyorsun
seni görmeyen inanki seni yaşlı sanıcak sen daha çok gençsin evet bi ayrılık yaşanabilir bunu doal görmen lasım tabiki içinde sevgi varsa üzülürsün
ama ati abin sana tek bişi sölesin bunu unutma eger bi ilişkiye başlıyosan
mutlaka hep mutlu olcam diye bakma buşekilde olan sorunlarada kendini
alıştırmalısın dünya halinde çok daha kötü şeyler oluyor evli olan insanların birbirlerini aldatması çok severek başlanan evlilikle sonuçlanan bi evliligin
gün geçtikçe bittigi gerçegi yani daha bunlar gibi niceleri oyüsden derimki
daha çok gençsin güselsin üzül ama içine kapanık olma çevrene biraz daha pozitif enerjini saç insanların seni tanıumasına izin ver benden bu kadar janım benim şimdi senin yerine ifadeleri ben koyuyorum bundan sorada bu ifadeyle yaşamanı temenni ediyorum eyvallah......

SmileSmile bu ifadeler ben ve amylee aittir kopya çekmek kesinlikle yasaktır.....Smile

sen ne kadar iiyisin be abiSmileSmile herkse kosuyon yardım edion helal sanaSmileSmile:Smile:Smile

baskası olsa banane der... seni sevioz apicimSmileSmile ii ki varsınSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanıcı adlarınız size ne ifade ediyor... lover 5 586 04-04-2022, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstte ki Üyeye Smileyle Cevap Ver CaNaT 40 2,800 10-02-2015, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: acemhe
  üstteki üyeye smileyle mesaj yollama acemhe 20 1,168 06-07-2010, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: okeanos
  Kendinizi Smileyle ifade edin.. €BeRimSin 4 526 09-24-2007, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:58 PM