:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şuanki ruh halini 1 smileyle ifade et....
EndLess
yorugunum kırgınım uzgunum ayrıca kendımı salak gıbı hıssedıyorum basımda felaket agrıyo :yikildim::yikildim::yikildim: macta var pfff böle bı sımıley yok :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Gulguzeliii
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorugunum kırgınım uzgunum ayrıca kendımı salak gıbı hıssedıyorum basımda felaket agrıyo :yikildim::yikildim::yikildim: macta var pfff böle bı sımıley yok :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
BUNDAN SNRKI RUH HALIM TAMAMEN FARKLILASTI:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:
Melek06
:x:x:x:x:x
Ara
EndLess
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BUNDAN SNRKI RUH HALIM TAMAMEN FARKLILASTI:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

harbı ama cııddıyım yanı aynen böle bı durumdayım ve sıkıcı bı hal bu yanı tarıfı ımkansız anlatılmaz yasanır :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
lobelya
herzamanki gibi " Big Grin " Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
iLLeth.!
Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:
Ara
Melek06
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

http://www.youtube.com/watch?v=jEaJRocEByM:yikildim::yikildim:

cilekleri pudra sekerine buladınmı :yikildim::yikildim::yikildim:bulamadım :yikildim::yikildim:koca kafalar izle kop:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Gulguzeliii
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:cok komık cılek ya.......
rapunzel
:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
ѕqρα кJмя
allaalla.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanıcı adlarınız size ne ifade ediyor... lover 5 572 04-04-2022, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstte ki Üyeye Smileyle Cevap Ver CaNaT 40 2,741 10-02-2015, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: acemhe
  üstteki üyeye smileyle mesaj yollama acemhe 20 1,135 06-07-2010, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: okeanos
  Kendinizi Smileyle ifade edin.. €BeRimSin 4 514 09-24-2007, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:26 PM