:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yorum yok(+18)
yemre54
bence anneleri bunları fahişelik yaparak doğuruto sonrada para kazanmak için satıyo..
Ara
*AnGeL_GirL*
bunlar henibıl mı yani onlar bebek yemezki
gerçek değil dimi bunlar
Ara
SUSKUN
ARKADAŞLAR AÇTIÄžIM BU SAYFAYA İLGİNİSDEN WE YORUMLARINISDAN ÇOK TŞKRLER BU DÜNYADA HALEN SİZİN GİBİ İNSANLARIN OLMASI ÇOK SEWİNDİRİCİ HEPİNİSİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEWİYORUM....
Ara
hey.-you
boğazında kalsın(gamana kalaydın) sıçtımın boklarına bak babanızın si.... yiyin zıkkım olsun
Ara
MaNeSiA
otopsi yapıolar yada tıp öğrencileri
Ara
END PASSENGER
sende zannederen tavuk yiyor Allahın dallaması (Özür dilerim arkadaşlar)
Ara
gulcin_vbulletin3_import8926
ulan çinliler bulduğu her boku yiyolar ya yesinler de bebeğe içim yanar yanarsa
Ara
gulcin_vbulletin3_import8926
ya allahın japon gerizekalıları salaklar dengesizler adiler pislikker ulan hayvan oğlu hayvanlar size başka diyecek bişey bulamıyorum siz ne kadar iğrenç yaratıklarsınız len siz insan mısınız len açtırdınız ağzımı gene ya bulduğunuz her boku yemeyin len başka sitelerde de işlediğiniz şeleri görüyoz insan dışı şeler len insanda biraz akıl fikir olur len zaten bi tek bu japon milletinin aklı teknolojiye çalışıyo teknoloi die die kafayı yediler fare beyin felanda yiyolar pislikler nefret ediyorum bu japonlardan adiler basitler biri bunarı al öldür gebert dese seve seve yaparım iğrençç herifler daha yaptıkları pislikler günah mı sevap mı onu bile bilmiyolar hatta sevap ne günah ne onları da bilmiyolar ya sizde vişeler desenize neden sessiz kalıyonuz. haaaa bu arada okan bana bunu nasıl yaparsınnnnn :'(manyaq hasan okan (L)
Ara
SUSKUN
haklısın gülçin sessiz kalmamak için bunları duygusuza gönderdim ztn.yorumların için saol
Ara
ZeNabiN
höhh yani insan deil bunlar yaa. şeref fukaralarına bak len elime versinler bak ben ne yapııyorum onlara şükürler olsun Ahiret var yaff olmasa insan bunları görüp cezalarını çekeceklerini bilmeden nasıl dayanır. yürüyen kusmuklar hayvanlar. küfür de edemiyorum offf
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:51 PM