:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinlediğiniz şarkıdan bir cümle :)
Yenemuko
hala seni ilk gün gibi sevmiorsam kahrolayım
Ara
EndLess
Neden aramazkı adımı anmazkı.. kalkma yerınden..bıtmedı sorgu.. pesını kovalamaktan ayaklarım degıl sadece kalbım yorgun donuk bakıslarımda mahsun ve mecbur bu kalbımı DURDURDUM...bos hayallerımın ıcını sımdı yanlızlıkla DOLDURDUM..
Ara
Yenemuko
anladım hayatın bütünü rüya dostluklar yalanmış söylenen riya
Ara
EndLess
Kendımı tanıyamıyorum artık nerdeyım... sen benı hıc AnLamadın sırla dolu bı perdeyım.. sandıgın kadar dayanıklı degıl hergece sarhostum... bır umut yaktı kalbım arkanı dondum kostum.. ellerınden tutmak ıstedım bırak ve gıt dedın...adımlarımı bosluga atmısım yetısemedım...sımdı nerdesın sen ve ben bırbırımızden habersız beklerken... Kalpte kalan ız.

B basharfı k. kekeledım..bogazda kelımeler dugumlendı pa pa pardon bıraz kafam guzel keske görmeseydım hıc ask bu kadar beter mı ..yarın terzıye gıdıcem kalbıme yama dıker mı...ayrılmak bu kadar mı koyar tutamıyorum elını... umarım bulur onu daha mutlu edıcek bırını...nemı yapıyorum bosver.. umursama elbet gecer sımdı hersey bulanık gozum bıor tek senı secer......
Ara
EndLess
günah dolu bu vücut
neden doymak bilmez?
aldatmak işkence
neden ölüm gelmez?

elim kana bulanmış
ben ondan kaçtıkça

bu son olsun .yüreğim huzur bulsun
daha fazla nefret edemem kendimden

yarınları öldürdüm.. nefretim kederimden..
Ara
The jøkéЯ™
Seni qÖremessem Yok oLur bakı$ım Konu$amassam SarıLamassam ne YapaRım ßen .
ßeni Unutursan Ba$ka Bir a$ka daLarsan Aramassan sormassan ne Yaparım Ben .
Ara
EndLess
YaLan Tasıdın askıma zehır kattın asıam su gencecık yasıma kıydın sen bır yalansın...

KımseLer yargıLayamaz Tanrı dısında SöyLesene Kıtapsız Sen kendını Ne sandın....
Ara
Yenemuko
Yalanmış yeminlerin o gülüşlerin cahilmişim sevdiğim çok geç anladım
Ara
EndLess
KımseLer yargıLayamaz Benı Tanrı dısında SöyLesene Kıtapsız Sen kendını Ne sandın....
Ara
Yenemuko
Sana Kaderimsin dedim alay edip bana güldün seni seviyordum canım neden bana zulmettin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 52,958 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  son kelımeyle cumle kur adda 2,012 30,011 08-07-2015, Saat: 10:06 AM
Son Yorum: Beyaz
  bugün duyduğunuz en güzel cümle nedir? acemhe 48 3,059 03-12-2012, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: history
  Bugün Dinlediğiniz İlk Şarkı BiRiciGim 128 6,503 04-22-2011, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: sıla
  son kelimeden cümle kur ..... okeanos 1 571 06-02-2010, Saat: 09:38 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 02:58 PM