:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MsN nİcKlErİ
HAYAL GÖZLÜM
:kk: HOŞÇAKAL ALLAHA EMANET OL TABİ ALLAHIN VARSA HOŞÇAKAL AŞK SENDE KALSIN SANMAM AMA İŞİNE YARARSA...

:kkConfusedensizde düşermiş takvimden günler zorlasanda anmaz adını diller gideni sanma ki bu gönül özler unut diyordun ya UNUTTUM İŞTE...

:kk:gönlünü yeterince eğlendirdiysen bana bir taksi çağır artık gideyim sakın ola aldırma gözyaşlarıma onları yolda ben hallederim...

:kk:hakkım varsa haram olsun dünya sana zindan olsun sende benim çektiğimi çek aynadaki yüzden utan dilindeki sözden utan HAYATIMDAN ELLERİNİ ÇEK...

:kk:hani iftar vaktine yakın susarya insan işte hasret o denli yakıyor beni söyler misin sizin orda ne zaman okunur ezan bir yudum gbi özledim seni...

:kkConfusedevmek seni seviyorum demek değil sevmek seni seviyorum derken titremektir...

:kk:özlem tek yönlü bir yol işte gidip de dönmeyen ve sen bir yel gibi esip gittin hayatımdan ardına bakmadan ben yelkenleri kırık tekneler gibi bakakalmıştım yorgun denizler üzerinde...

:kk:yok bir sitemim hayatta herşey kısmet soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat rahat uyu yar sana hakkıımı helal ettim...

:kk:duanla yaşamadım ki bedduanla nasıl öleyim senden bir hayır göremesemde değişirsin birgün bunu dileyimmm...

:kkConfusedevmeseydim seni keşke ağlıyorum gündüz gece nerden dştüm ben bu derde sen benim solan gülüm oldun...

:kkConfusedevmek ölmektir bence bende sevmiştim ölmeden önce...

:kkConfusedusmak bazen en büyük haykırıştır...

:kkConfusedana merhaba demek ayrılıkmış meğer o masum gözler yalan yalanmış meğer...

:kk:dillerin hasretimdi şimdi sözlerin kime dokunur...

:kkConfusedes etmesemde öfkem saklı son bakışımda bir tokat atıp gitmek vardı ama alıcağın olsun oda değmez sana...

:kk:ben seninle toprağa giderim diyenleri çok gördüm ben onları toprağa gömdüm...
Ara
koç.a.ş.
paylaşımiçin teşk.
Ara
Qetesh
çok güzeller tşkler...
Ara
HAYAL GÖZLÜM
teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn nickleri tugba 10 1,632 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn nickLeri «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 27 3,768 10-19-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: heartless
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,359 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Nefret Nickleri - Msn Nefret Yazıları CaNaT 2 1,069 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: Aşk_Bu
  Kurtlar vadisi Nickleri CaNaT 0 774 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 04:06 AM