:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A??r? H?z Uyan?k ??f?r
MacArthur
Adam trafikte 'al?aktan u?arak' giderken polise yakalan?r... kenara ?eker arabadan iner:
- Buyrun Memur Bey!
- Beyefendi a??r? h?z yapt???n?z i?in sizi durdurmak zorunday?m, ehliyetiniz l?tfen?
- Ehliyetim yok, son yapt???m kazada ehliyetime el koydular Memur Bey.
- Peki arac?n?z?n ruhsat?n? g?rebilir miyim?
- Araba benim diil Memur Bey ?ald?m ben bu arabay?.
- Anlamad?m nas?l yani, siz bu arabay? ?ald?n?z, ?yle mi???
- Evet Memur Bey, aa durun bi dakka torpido g?z?nde ruhsat olucakt?, silah?m? oraya koyarken ruhsat gibi bi?i g?rd?m galiba....
Polis iyice ?a??r?r:
- Torpido g?z?nde silah m? var?!?!?!!?!?!?
- Evet Memur Bey, bu araban?n sahibi kad?n? vurduktan sonra cesedi bagaja koydum silah? da torpido g?z?ne koydum...
- B? DE BAGAJDA CESET M? VAR?!?!?!!?!?!?!?!?!?!
- Evet Memur Bey...
Trafik polisi bunu duyar duymaz amirini arar, araban?n etraf? bir anda polislerle dolar ve adam? sorguya al?rlar.... Ekipler amiri adam?n ehliyetini ister, adam ehliyetini ??kar?r ki ehliyet ge?erli temiz hi?bir anormallik yok.. Bunun ?zerine adam?n ruhsat?n? ister, adam ??kart?r ruhsat? da verir, ekipler amiri yine bakar ki araba adama ait.. Derken adamdan torpido g?z?n? a?mas?n? ister, adam a??nca ortaya ??kar ki orada da silah falan yok... Ekipler amiri bir de bagaja bakmak ister adam bagaj? a?ar orada da ne ceset ne bi?i yok.. Bunun ?zerine ekipler amiri '?ok garip' der....
'Sizi durduran memurun anlatt???na g?re bu araban?n bi kad?na ait oldu?unu s?ylemi?siniz, kad?n? ?ld?r?p cesedi bagaja, silah? da torpido g?z?ne koymu?sunuz...'
Adam g?ler:
'?nanam?yorum... O ?imdi benim i?in 'a??r? h?zl? gidiyordu' da demi?tir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:58 AM