:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ѕqρα кJмя , Qetesh ve Rüya Güzeli Hakkında .
by€mo
BEnce HErseyi HakediOlarr !!!!!!...Sizleri SewiorummBig GrinBig Grin YÖnetiM beKletme .. heM YAkısıkLI hemde Küstah haLimi göSTERMİyim SimdiiBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:V.İ.P Üyelik basit birşey değildir. Arkadaşlarımızın emeklerini hepimiz biliyoruz. Onların herzaman bizimle olacağını da biliyoruz.

Bilmediğiniz birşey var; forumda biz kimseyi kayırmıyoruz ve V.İ.P Üyeliğinin alınması için gerekli yarışmalar düzenleniyor ki bu da forumda bulunan her şahıs için geçerli olduğundan kazanılması gerekiyor. Sevda Yürekli arkadaşımızın kazandığı gibi.

Herkes bir yerlere gelebilir; önemli olan o noktaya gelene kadar hangi aşamalardan geçtiğidir. Kimsenin hakkını yemek istemiyoruz, bu yüzden ileriki zamanlarda yapılacak yarışmalara arkadaşlar katılabilir ve V.İ.P üyeliği kazanırlarsa gerekli düzenlemeleri yönetim olarak uygulamaya sokarız. Amacımız sağlanamayan demokrasiyi, sitemizde icraata sokmak.

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürederim.

YanLış anLamasın Kimse.ßöyLe ßi konu açıLıcaqından haßerim ßiLe yoktu sonradan qördüm.Amacım V.I.P üye oLmak deqiL. Sevda YürekLi arkadaşımız fazLasıyLa hakediyodu V.I.P üyeLiqi qerekirse moderatörLüqü ßiLe hakediyo. Haketmeyen kişi moderatör oLarak aLındı foruma üyeLere soruLmadan.ßir yarışma oLdu sakLı resmi ßuLun V.I.P üyeLiqi kazanın diye. O sakLı resmi ßuLmakLa o kişi V.I.P üyeLiqimi haketmişti :S
Neyse karışmak istemiyorum kimsenin işine Smile Kazanan kişiyede hayırLı oLsun Smile
Ara
Rüya Güzeli
by€mo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEnce HErseyi HakediOlarr !!!!!!...Sizleri SewiorummBig GrinBig Grin YÖnetiM beKletme .. heM YAkısıkLI hemde Küstah haLimi göSTERMİyim SimdiiBig GrinBig Grin
ßizde Seni Sewiyoruz emo Big Grin

Yönetim ßir açıkLama yaptı. Smile
AçıkLama içinde ayrıca teşekkür ederim.Smile
Ara
Firari Fırtına
................................................ The End ..................................................
Ara
Rüya Güzeli
ßoşwer aßim yha ßöyLe qiderse poLemiqe dönüşücek :S
Hiçkimse de qözümüz V.İ.P üyeLikte sanmasın. ßundan önce de V.İ.P deqiLdik şimdi de deqiLis farkeden ßirşey yok. Wink
Ara
Firari Fırtına
Zaten boşverdim ....... Sad Üzülme sen ....

İyi geceler ....

Sevg ...
Ara
SECO_UA22
Yönetim istifa Yönetim istifa :yikildim:

BU SADECE BİR EŞŞEK ŞAKASIDIR, CİDDİYE ALINMASIN Big Grin

Yönetimden son derece memnunuz Smile
Ara
Rüya Güzeli
AsıL sen üzüLme. ßoşwermek ßazen en iisidir Smile ßiz dostLarımısLa mutLuyuz dostLarımız için ßurdayız ya qerisi ßaqLamaz ßizi dimi aßim Smile
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]konuyu açana, duygusuza, duygusuzlara ve yönetime sonsuz tşklerSmile...

burda olmak bile çok güzel...
[/COLOR]
Ara
ѕqρα кJмя
kafama sıkar giderim :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üyeliğim Hakkında Qetesh 2 1,166 05-28-2011, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: Leader
  konularım hakkında bir ricam var. *Asİ-yÜrEk* 9 691 03-14-2008, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  İmza hakkında Son isteğim.. Ñ•qρα кJмя 7 641 09-05-2007, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: #$3R$3RI#
  İmza hakkında.. Ñ•qρα кJмя 17 1,273 06-07-2007, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:56 PM