:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ѕqρα кJмя , Qetesh ve Rüya Güzeli Hakkında .
Firari Fırtına
Yönetim bu konuyu kendi aralarında ele aldımı acaba ... Bari bunu bilelim ...

Sevg ...
Ara
CaNaT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yönetiCiLer dı$ında herkeS ßi$eLer yaZdı:yikildim: Big GrinBig Grin

arkadaşlar durum yönetimle iletildi. Merak etmeyin olumlu yada olumsuz mutlaka bir cevap verilecek.
Ara
Rüya Güzeli
TeşekkürLer Wink
Ara
Firari Fırtına
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar durum yönetimle iletildi. Merak etmeyin olumlu yada olumsuz mutlaka bir cevap verilecek.

Olumsuz cevap verilecekse , neden olumsuz olduğu hakkında da bilgi isterim şahsım adına ... Olumlu ise de teşekkürlerimi beyan ederim .

Olumlu olması yönünde isteklerimide , sizlere tek tek anlatabilirim .. Vipcikler i normal üye yapın , hak edenleride Vip ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Yönetim kendi konusunu açmış ,

V.İ.P. Üyelik ( Üye İsteği ) ... Bakalım yorumlar nasıl olacak ...

Not : Tabi bizler bu başlığa yazılanları okuyamayacağız , çünkü giriş iznimiz yok . Yinede bakarız .. Bekliyorum ..

Sevg ...
Ara
ask_sehidi
hepside hak ediyo Wink
Ara
Firari Fırtına
Yönetimi bekliyoruz .....
Ara
Firari Fırtına
Bu kadar zormu bir karar vermek ???

Ben sizi bekliyorum , İNATLA ....

Sevg ...
Ara
Rüya Güzeli
TeşekkürLer Tanju Smile

İnat deqiL sendeki aßim saßırsızLık Smile
Ara
MorciveT
V.İ.P Üyelik basit birşey değildir. Arkadaşlarımızın emeklerini hepimiz biliyoruz. Onların herzaman bizimle olacağını da biliyoruz.

Bilmediğiniz birşey var; forumda biz kimseyi kayırmıyoruz ve V.İ.P Üyeliğinin alınması için gerekli yarışmalar düzenleniyor ki bu da forumda bulunan her şahıs için geçerli olduğundan kazanılması gerekiyor. Sevda Yürekli arkadaşımızın kazandığı gibi.

Herkes bir yerlere gelebilir; önemli olan o noktaya gelene kadar hangi aşamalardan geçtiğidir. Kimsenin hakkını yemek istemiyoruz, bu yüzden ileriki zamanlarda yapılacak yarışmalara arkadaşlar katılabilir ve V.İ.P üyeliği kazanırlarsa gerekli düzenlemeleri yönetim olarak uygulamaya sokarız. Amacımız sağlanamayan demokrasiyi, sitemizde icraata sokmak.

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürederim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üyeliğim Hakkında Qetesh 2 1,166 05-28-2011, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: Leader
  konularım hakkında bir ricam var. *Asİ-yÜrEk* 9 694 03-14-2008, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  İmza hakkında Son isteğim.. Ñ•qρα кJмя 7 641 09-05-2007, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: #$3R$3RI#
  İmza hakkında.. Ñ•qρα кJмя 17 1,275 06-07-2007, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 02:49 AM