:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ke$ke Af Edebilseydim Seni..![kusursuz bir yaz?]
cmblgc1907
ke?ke af edebilseydim seni...

Bizden esirgedi?in her ?eyi; ?zg?rl???n?, cesaretini, kendini hep bir ba?ka hayata ertelerken... Sessizli?i ??zen yeni bir kalp at???yla uyand? ger?ekler uykusundan... Bu umutsuzluk: Gerek?esiz ge? kalm??l?k, ya?am? anlams?zla?t?ran... Seni ?zlemiyorum nicedir, ?iirlerine s??mayan bir kad?na yaz?yorum gecikmi? t?m yaz?lar?...

D??lerime dar etti?in bu tek ki?ilik yatak daha ka? uykusuz geceye raz? olacakt?; hangi gidi?in g?zlerimde a?layabilir art?k; ka? yar?n akmadan seni bekleyebilir damarlar?mda ve daha ka? s?zc?k boyun e?meliydi y?re?imden dam?tt???m bu lal ac?lara? Sana kendini koru diye verdi?im silahla vurmaya kalk??t?n beni; ?? kelimeyle, ?? kur?un s?kar gibi& Bir ba?kas?yla de?il, asl?nda kendinle ihanet ettin sen bana& Ke?ke.. ke?ke affedebilseydim seni!

A?ka zaman?n yoktu, ne de cesaretin... Her seferinde bir tek bana d?nebilece?ini bilerek gittin... Ama bu son gidi?, son atlay???nd? i?indeki derin bo?lu?a; ellerini uzatt?nsa da, g?rmedim! ?imdi yok de?il bir hi?sin!.. S?z dizimlerine s??mad? aff?n, y?re?ine de, temiz tutmay? beceremedi?in ge?mi?imize de... Al?nacak tek bir nefes bile kalmad?, d??lenen ?al?nt? mutluluklardan...Bari i?imdeki ?ocu?un oyun arkada?? olarak kalmay? becerebilseydin..Ona da raz?yd?m oysa ben...

Biz seninle konu?urduk... Bazen bir tek beden, tek bir ruh gibi; bazen herkes ve her ?ey ad?na bir tek c?mleyle, saklamadan ve saklanmadan& Kendimizi anlatt???m?z? d???n?rken, asl?nda kendimizi anlad???m?z? fark ederek konu?urduk. Hat?rlasana, ne ?ok g?lerdik. Sen, ?ok yaramazd?n b?t?n o b?y?meyen erkek ?ocuklar? gibi.. bir de mart?lar vard? ve benim seni bile sinir eden ?u ?ay meselem... Konu?mak.. ??plak, f?tursuz, kendili?inden... seninle bir tek, ama hayatla ba? ba?a kal?nca en ?ok, bunu ?zl?yorum! Olsun&

Senden nefret etmeden ?lmek ist(em)iyorum; sak?n d?nme!...
Tozu yerinden oynatmak ba??ma bela a?acak...Bizim a?k kalemiz y?k?ld?.Kapat bu sayfay?; kanad?n? k?ras?m geliyor art?k!..
Ara
*melis*
güzel bşiy gibiBig Grin paylaşımın için saolBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 459 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 971 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 842 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 367 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 319 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:39 PM