:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
64 Erkekle Yatti Iddiayi Kazandi!
pizdatavoyemami
64 ERKEKLE YATTI İDDİAYI KAZANDI!
Almanya'nın Köln kentinde kız arkadaşıyla iddiaya giren 19 yaşındaki Alman kızı Nathalie, bir günde 64 erkekle yatarak iddiayı kazandı.Dortmund’ta meslek koleji öğrencisi olan ve seks yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Nathalie, 29 yaşındaki kız arkadaşı Tine ile ‘Bir günde kim daha çok erkekle yatacak’ diye iddiaya girdi.

43.jpgHaberi veren Bild Gazetesi, kızların ne üzerine iddiaya girdiklerini belirtmedi. Köln Genelevi’nde 150’şer Euro’ya oda tutan iki arkadaş, internette yaptıkları tanıtımla da kendilerine iddiayı kazandıracak erkekleri beklemeye başladılar.

Erkek başına 50 Euro vermeyi de taahhüt eden kızların kapısında yaklaşık 2 bin erkek kuyruğa girdi. Tine 52 erkekte pes ederken, 19 yaşındaki Nathalie tam 64 erkekle beraber olarak iddiayı kazandı. Erkeklerden 18 yaşındaki Marco J. ‘Paraya ihtiyacım vardı. Aldığım 50 Euro ile ayakkabı alacağım.

Kızların ikisi de çok tatlıydı’ dedi. 10 dakika içerisinde 50 Euro kazanmanın iyi bir ücret olduğunu belirten Kölnlü Panter K. ise, ‘Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor’ diyerek duygularını dile getirdi.
Ara
Raffine
ba$ımıza ta$ yağcak Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
irenç bişiy bu yaa 50 euro için .....diçek bişiy buLamıyorumm
Ara
blue_belial
ya o deıl, bıde erkekler o ıs karsılıgı 50 euro almıs, kızlar deıl yanı Big Grin

uhauahau
aMyLee
biLiorum öLe oLduğunu ama nese yaff bu konu bni aşar satenn ....
Ara
CaNaT
iddaaya bak Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
ben nesine iddaaya girdikleirni merak ettim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yani kazanan ne alacak Big GrinBig GrinBig Grin
iLLeth.!
Kızların ikisi de çok tatlıydı’ dedi. 10 dakika içerisinde 50 Euro kazanmanın iyi bir ücret olduğunu belirten Kölnlü Panter K. ise, ‘Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor’ diyerek duygularını dile getirdi.

cocua bak yaf bole iddalar olsa kimse ac kalmaz acıkta kalmazBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Alıntı:ben nesine iddaaya girdikleirni merak ettim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yani kazanan ne alacak Big GrinBig GrinBig Grin
Alan almıs alacagını zaten Big Grin
tanya
iiiiğğğğrrreeeeennnnnççççççççççç.bunlarda duygu yokmu be..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Horoz Ötmeyi Kesti, Kuluçkaya Yattı! acemhe 2 449 06-07-2010, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: nofearheart

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:56 AM