:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYGUSUZDAKİ SEVENLERE (tum)
ceylan gözlü1
emeğine yüreğine sağlık güsel olmuş ve söylediklerinede katılıyorum aynen
Ara
Rüya Güzeli
Kendi adına da konuş Murat sewin deqiL seweLim yada hiç sewmeyin ddeqiL hiç sewmeyeLim de Wink
Ama çok ho$ resimLer çok qüzeL yakaLamışLar çok qüzeL ßenzetmeLer war Smile çok saqoL.
Ara
lazmurat
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana demediğini biliyorum ama bunları diyen sen olamazsın çünki sen sevmezsin..

lan oglumm beni gicik etmeeee işine git senle ograsamamm yaptigin yorumada dikat ettt kimseyi taniyamazsin insan degişe bilirrrrr
Ara
lazmurat
ceylan gözlü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine yüreğine sağlık güsel olmuş ve söylediklerinede katılıyorum aynen

bn sana bi katilacam gorecenn
Ara
*fahriye*
çok güzellerdi cnm emeğine sağlık...
Ara
CReATuRE
Murat resimler çok güzel ama söylediklerini onaylamıyorum...Bende forumda sevgiler gördüm yaşadım ama olmadı bitti...Yani ben şmdi adam gibi sevmemiş mi oluyorum...

Hayır bu konuda haksızsın ...Sevmek yürek işidir illada olacak diye bir kural kimse koymamıştır koyamazda...Olur yada olmaz bu o anda yaşanan olaydaki kişilerin bileceği bir iştir...

Bu arada kimse sana yanlış bişey konuşmamış lütfen sende onlara aynı şekilde saygılı konuş ve kimseyi kırma rencide etme...
AsLı
Aziz cok haklı..
resimlere bayıldım..saoL Smile
Ara
EndLess
unutma

sevmek yurek ıstersanal yada gercek sevmek yurek ıster

sagol resımler guzeldı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gecelerin efendisinden sevenlere ve sevilenlere ufacık bi hediyemdirr.... GCLRNFNS 14 724 01-01-2008, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: GCLRNFNS
  tüm canından çoq sevenlere djseninim 19 1,033 09-27-2007, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: _BarBie_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 12:01 AM