:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zg?n?m sevgiLi...(ben yasd???m)
in_love_girl
''?zg?n?m ama cevap veremem duygular?na sen sevdi?ini san?yorsun.!! ''

Onca yaradan sonra s?yLe sevgiLi!
Nas?L inan?r?m sana,nas? demir atar?m senin s?cac?k g?n?L Liman?na.Daha yaraLar?m biLe iyiLe?memi?ken nas?L derman oLurum senin inad?na,,? ?zg?n?m sevgiLi kar??L?k veremem sevgine.. Sevemem seni,?pemem,,koklayamam bidaha can?m? yakamam... B?kt?m YaLan a?kLardan,,usand?m gel-git sevdalardan.. Bidaha g?ze aLamam yeniLgiyi...
AnLa sevgiLii...Sevemem seni.. Bi par?a daha koparsa y?re?imden,,ya?ayamam.Biterim.. Son par?am kendime sevgiLi.!! Yeterince b?Ld?Ler benim k???c?k y?re?imi.. Parampar?a ettiLer.. Ve her birr par?as? ayr? yerde ?imdi,,toplayam?yorum..

''Ben birkez sevenLerdenim,,?L?ms?z bir a?k ar?yorum. Arad???m adam sen de?iLsin,,hi? sanm?yorum !! ''

Ya?amay? unuttum ben en g?zeL ?a??mda.Yakt?Lar beni,k?LettiLer bitirdiLer...En ac?s?da ne biliyormusun sevgiLi.. Hi? sevmedim birini.Hepsii ge?i?i bir hevesti.. Bi iLk bahar r?zgar? gibi esti,ge?ti.. sadece tozLar ka?t? bo?az?ma,,t?kand?m.... ?imdi ger?ek bi a?k istiyorum sevgiLi.. eLini eLimde,,y?re?ini y?re?imde hissetti?im.. Ama istedi?im sen de?iLsin sevgiLi,,biliyorum.. Hen?z sevmedim kimseyi ,, istesemde sevemedimki zaten.. Herseferinde yara a??p gittiLer kalbimden.. Bana kaLansa yaraLara tuz basmak oLdu.. ?yLe ac?d? can?m,,?yLe yand??kii hersefirinde t?vbe ettim a?ka..
Ama oLmad? ba?aramad?m.. Her baharda s?r?kLedi beni r?zgarLar,,tozu dumana akatarcas?na.. Ve k?? geLince att?Lar beni ba?Lar?ndan o buzz gibi kaLpLerin i?ine.. Hep eksik kaLd? bi yan?m,,hep ?ks?z.. Kim doLdurabiLdiki bu bo?Lu?u,,? H?? kimse.. Bu y?zden sevgiLi bi iLkbahara daha haz?r de?iLim ben.. y?LLard?r k?? ya??yordum ?imdii son baharday?m.. yaz? buLmay? bekLiyorum sevgiLi,,bi ?m?r boyu,hi? bitmemecesine... Sen bahars?n sevgiLi.!!
Ben ?oktan ge?tim o baharLar?.. Sendee ge?ti?in g?n sevgiLi..
??k kar??ma !!
?a??r beni o yazgibi s?cac?k sevdaLara.. o zmn da geLmessem sevgiLi
BiLKi,, B?rakt?m g?nl?m? sonbaharda....

in_love_girl (ayLin.)
Ara
AdAmIn1i
Eline Y?re?ine Sa?l?k G?zel Olmu?
Ara
tatlı_cadı
süper olmuş cnmcm..
Ara
in_love_girl
saoLun...
Bynmenize sevndm.
Ara
in_love_girl
saoL cnm..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gel Be Sevgili.. acemhe 1 579 08-12-2010, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: kanatlı@_meleq
  Ey Sevgili... (¯`•._ αѕιρяєη 25 3,304 03-02-2008, Saat: 08:06 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Sahi Sevgili Şimdi Söyle Aşk Birakti Mi Ellerimizi... Melek06 4 807 06-07-2007, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: karçiçeği
  Can Tükendi, Yok ol Sevgili Melek06 3 2,626 05-26-2007, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: Lacrimosa
  Merhaba SevgiLi...! ÐŽeşaren 0 644 05-20-2007, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:36 PM